.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej miejscowości mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 27 grudnia 2011

3.12.2011r. Teatr Żydowski w Warszawie

Zjazd  Forever pod hasłem " BEE FREE FOREVER SUCCESS DAY "
Odbiór nagród ja i Aleksandra Gryfkiewicz III, szkoda ,że nie było z nami Agnieszki Masłowskiej nie mogła z nami tam być z powodu spraw rodzinnych .
 Muszę przyznać ,że  brałam udział w niejednej takiej imprezie i nie jednym   Konkursie  , ale   jaka miałam  tego  dnia tremę to się nie da opisać , być może dla   tego ,że    bardzo   się starałam  wypaść jak  z najlepszej  strony by  nie zawieść swoich Przyjaciół i mojej Mamy  , która  tego  dnia zabrałam ze sobą  , ale ogólnie    było  super   i  teraz   wiem ,ze udział  w   konkursach to jest   to na co się czeka z utęsknieniem i nie ważne czy   się  wygra czy tez  nie , samo wzięcie udziału z tak Cudownymi Ludźmi  jak tu w tym Konkursie to dla mnie jest wielki zaszczyt i wielka wygrana , a ja nie tylko   wygrałam startując w Konkursie ja  wygrałam coś więcej   ,  wygrałam swoje zdrowie i powrót do normalnego życia o czym marzyłam od ponad 10 lat .

Tu      razem z Aleksandrą , szkoda  ,że nie było z nami Agnieszki   Masłowskiej .

 

Miałam przyjemność uścisnąć dłoń Aleksandry Grefkiewicz,   bardzo miła Dziewczyna miałam wrażenie ,że była tak samo  jak i ja stremowana  , ale  mimo to   pozostały miłe  wspomnienia:)

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...