.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 29 grudnia 2011

3.12.2011r. Teatr Żydowski w Warszawie


 Kochani z całego serca serdecznie dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osobna za głosy , które oddawaliście na moja pracę. Kochani dziękuję serdecznie i chcę byście wiedzieli ,że bardzo doceniam to , ponieważ niektórzy z Was zakładali specjalnie dla mnie konto na Facebook-u by na mnie zagłosować . Dziękuję tez moim Wspaniałym Dziewczynom z Rękodzieła:

  Beatce Łączka, Ani  Krućko  , Monice Kowalczyk ,Paulince  Krzykawskiej  , Anetce Olewniczak , Beatce Kowalczewskiej , Małgosi  Dec, Agnieszce Barteckiej , Agnieszce Sonenberg ,
za udostępnianie linka na swoich bloga i tablicach na FB z moja pracą . Cieszę się ogromnie ,że tak liczne Grono Przyjaciół i Wielbicieli oraz Twórców Rękodzieła i Artystów w każdej dziedzinie i postaci polubiło moja pracę , ponieważ z własnego doświadczenia i z doświadczenia innych wiem ,że w większości Rękodziełem przeważnie zajmują się Ludzie chorzy i niepełnosprawni z różnych przyczyn i zdarzeń losowych dla , których nie obrażając tu nikogo wiedza medyczna i sposób leczenia już dawno się zakończył , a powrót do normalnego życia stał się tylko marzeniem. Bardzo się cieszę , że mogłam pokazać i wskazać drogę do „zdrowego źródła życia” jakim są niezastąpione preparaty Firmy Forever i cieszę się tym bardziej , że pragnienia wielu tych Ludzi mogą stać się życiem realnym ,a nie tylko niedogonionym marzeniem. Ja osobiście wygrałam  swoje życie z preparatami Forever , dzięki nim uniknęłam poważnych  i decydujących o  moim życiu  operacji , dziś już  wiem ,ze bycie Forever to była kolejna trafna decyzja mojego życia .  Kochani dziękuję i dziękuję za to , że po prostu JESTEŚCIE , pozdrawiam Wszystkich serdecznie:)

P.S. Kochani pytaliście na wiadomości prywatnej jak duże to drzewko jest i na czym je wykonałam .
To drzewko wykonałam na 1l baniaczku po wypitym Aloesie i ma wysokość 48 cm.


 Kochani tą piosenkę dedykuję dla Was w podzięce za okazane serducho , dziękuję i pozdrawiam  serdecznie:) 


 Kochani  dziękuję ,za to że JESTEŚCIE 

JEŚLI CHCESZ BRAĆ  UDZIAŁ W TAKICH  ZJAZDACH  PROMOWAĆ SIEBIE , SWOJE ZAMIŁOWANIA I PASJĘ , A DO TEGO BYĆ ZDROWYM  TO   NIC TRUDNEGO
NAPISZ  DO MNIE  . 
TU SPOTYKAJĄ   SIĘ LUDZIE NIE TYLKO Z POLSKI  , ALE I  CAŁEGO ŚWIATA , AŻ ZE 150 KRAJÓW

Jestem szczęśliwa ,że Jestem Forever to daje mi wielkie szanse  i   perspektywy na rozwinięcie się w każdej dziedzinie mojego życia ,ale najważniejsze jest  dla mnie zdrowie do którego wracam   dzięki preparatom Forever ,jeśli  chcesz zobaczyć i przeżywać to co przeżywamy My Forever  to po  prostu dołącz do nas stań  się  jednym z nas , a gwarantuję Ci ,że zaprosisz do bycia Forever swoja rodzinę i znajomych :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...