.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 27 grudnia 2011

Konkurs "Jestem Forever"KOCHANI OD 27 PAŹDZIERNIKA DO 25 LISTOPADA TRWAŁ KONKURS ,W KTÓRYM WZIĘŁAM UDZIAŁ I DZIĘKI WASZEJ POMOCY I WASZYM GŁOSOM WYGRAŁAM ZA CO Z CAŁEGO SERCA SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA:)
A OTO OGŁOSZONE WYNIKI :

Forever Living Products Poland Sp. z o.o. Kochani! mamy już wyniki naszej zabawy "Jestem FOREVER". niekwestionowanym zwycięzcą jest Joanna Langowska, drugie miejsce zajęła praca Agnieszki Masłowskiej, a trzecie Aleksandry Grefkiewicz. Nagrody zostaną przyznane 3 grudnia podczas Success Day :) GRATULUJEMY!
25 listopada o 12:10
_*_*_*

Forever Living Products Poland Sp. z o.o.
Kochani! Jeszcze raz gratulujemy serdecznie wszystkim trzem Paniom, które wygrały w naszej zabawie - Joasi Langowskiej (I), Agnieszce Masłowskiej (II) i Aleksandrze Grefkiewicz (III). Jesteście FOREVER


Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...