.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 31 grudnia 2011

2011 / 2012 Rok
Kochani !!!
Życzę Wam Wszystkim razem i każdemu z osobna nie gasnącej Wiary w Boga i dobro drugiego Człowieka , Nadziei w to co przed Nami i Miłości w otaczającym nas świecie oraz radości z tego co już osiągnęliśmy , a do tego nie znikającego uśmiechu na ustach , radości w sercu i pogody ducha na każdy nowy nadchodzący dzień. Poza tym samych serdeczności w życiu , dużo zdrowia i oby ten Nowy Rok był Rokiem uniesień na marzeń szczyty oraz życzę Wam Kochani byście się nie poddawali pod ciężarem życia dnia codziennego i byście nie ustawali w biegu przez życie w dążeniu do swego wymarzonego celu , pozdrawiam Was Kochani i dziękuję za to , że po prostu Jesteście . Szczęśliwego Nowego 2012 Roku :) 
2 komentarze:

Zula pisze...

Szczęśliwego nowego :)

Joanna pisze...

Z całego serca serdecznie dziękuję i na wzajem moja Kochana dużo zdrówka bo to najważniejsze:) :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...