.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

piątek, 16 grudnia 2011

                               

OKAŻ SERCE I  PATRZ SERCEM NA PROBLEMY  INNYCH
                                ~~~~~~~~~~~_*_*_*_ ~~~~~~~~~~~~

NAPISAŁ  DO  MNIE  TATA  12 LETNIEGO CHŁOPCA  Z PROŚBĄ O POMOC   I  PROSZĘ WAS KOCHANI , KTO TYLKO MA MOŻLIWOŚĆ POMOC   NIECH    NIE POZOSTAJE OBOJĘTNY  NA NIE SZCZĘŚCIE INNYCH  , BO DZIŚ  LOS  DOTKNĄŁ CZARKA   , A JUTRO MOŻE  TO BYĆ KAŻDY  Z NAS !!!

                           ~~~~~~~~~~~~_*_*_*_ ~~~~~~~~~~~~~~

PROSZĘ O PRZEKAZANIE  1% Z ROZLICZENIA PODATKOWEGO NA SUBKONTO MOJEGO SYNKA CZARKA JEŚLI NIE SPRAWI WAM TO PROBLEMU PROSZĘ PRZEKAŻCIE RÓWNIEŻ SWOIM ZNAJOMYM Z GÓRY DZIĘKUJĘ. POZDRAWIAM MIREK DĄBKOWSKI .
                          ~~~~~~~~~~~~~~_*_*_*_~~~~~~~~~~~~


SZANOWNI PAŃSTWO

             Zwracamy się z gorącą prośbą o Waszą pomoc dla naszego synka Czarka.
Czarek jest 12-letnim pogodnym, wrażliwym i kochanym chłopcem ale niestety ciężko doświadczonym przez los. Od urodzenia cierpi na autyzm wczesnodziecięcy, który powoduje całościowe zaburzenie rozwoju a w szczególności: zaburzenie mowy, czucia własnego ciała, trudności w kontaktach społecznych, lęki i uczucie osamotnienia.
             Aby nasz synek mógł pokonać swą mroczną chorobę potrzebuje nieustannej specjalistycznej rehabilitacji, badań                  i wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. Ogromna większość tych świadczeń nie jest refundowana przez NFZ, a my nie jesteśmy w stanie pokryć ich kolosalnych kosztów.
             Czarek jest chłopcem pełnym życia, ogromnie ciekawym świata w którym przy stosowaniu intensywnej rehabilitacji coraz bardziej się odnajduje. Wierzymy w ludzi dobrej woli i wielkiego serca  dla których los Czarka nie jest obojętny. Rozliczając podatek prosimy o  przekazanie 1% na subkonto Czarka. My, rodzice Czarka oddaliśmy całych siebie, wszystkie nasze siły i serce w walce z chorobą naszego synka. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby wesprzeć Czarka w jego codziennym zmaganiu się z lękami, trudnościami, niepewnością i strachem o przyszłość oraz szansą na samodzielne życie.
Państwa pomocna dłoń może nam w tym ogromnie pomóc.

Rodzice Małgorzata i Mirosław Dąbkowscy 
tel. kom. 48  607 737 605


Poniżej dane fundacji w której Czarek ma swoje subkonto:    

Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”             
ul. Łomiańska  5                                                                                                  
01-685 Warszawa
NUMER KRS  00000 37904                          
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
(darowizny w ramach apeli)


Z dopiskiem: 14506 Dąbkowski Cezary darowizna na pomoc i ochronę zdrowiaCzas bez rehabilitacji jest czasem nie do odpracowania w związku z tym za każdą pomoc, nawet najdrobniejszą serdecznie dziękujemy.


 KOCHANI DĄŻMY DO SWOICH WYMARZONYCH  

CELÓW NIE ZAPOMINAJĄC  

O POTRZEBACH  INNYCH  .

DZIEWCZYNY Z RĘKODZIEŁA PROSZĘ WAS O POMOC 

 ROZPOWSZECHNIAJCIE  TEN POST  WSZĘDZIE GDZIE 
TYLKO   JEST     TO 

MOŻLIWE   KAŻDY DAR SERCA    JEST  POTRZEBNY I 

MILE WIDZIANY ZA CO 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!!


Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...