.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 17 grudnia 2011

 I   TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM !!!
 
Kochani każdy z nas okazując serce i wysyłając tylko i aż 10 złoty na konto Fundacji Szansa Dzieciom może stać się Świętym Mikołajem i ja właśnie już to uczyniłam i wierzcie mi , że cieszę się dziś cały dzień jak małe dziecko,a w oczach mam łzy ,że to tak nie wiele z mojej strony , a tak wiele znaczy , miałam smutny dzień z powodu życia codziennego , ale wysyłając pieniążki na konto Fundacji mam lepszy dzień i jestem szczęśliwa , a by zrozumieć to o czym pisze proszę zróbcie to samo, a poczujecie radość serca tak jak teraz ja czuję , pozdrawiam Was Kochani i z serca serdecznie dziękuję Dziewczynom z Rękodzieła , które dopingują całą tą Akcję , bo to właśnie dzięki Tym Wielkim Sercom dowiedziałam się  na FACEBOOK-U o takiej cudownej Akcji , pozdrawiam i ściskam Was Kochani :) buziaki wielkie dla Was :*:*:*:*
A tu podaję link z kontem Fundacji - wystarczy zacząć od siebie by pojawił się uśmiech i radość na buziach Dzieci i to jest bezcenna zapłata !!!!
 
http://szansadzieciom.pl/...
Kochani  jedyne 10 zł, a dobro podwójnie wraca !

"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.
Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
                                                        Jan Paweł II

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...