.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 31 stycznia 2012

Łabędź :)

Pierwszy łabędź zrobiony metodą origami przez moja Anię :)  Ania poświęciła pracy tej dwa dni  wykorzystując do  tego  960 modułów na osiągniecie takiego efektu jak poniżej  , jestem  dumna , że ferie te są  twórczym   momentem  mojej córki  , a nie tylko  zmarnowanym czasem , mam nadzieję , że   to kiedyś zostanie zauważone i docenione :) 

10 komentarzy:

Brises pisze...

Wow! Niesamowity!!!

Joanna pisze...

serdecznie dziękuję Brises i pozdrawiam cieplutko:)

Ewa pisze...

Piękny łabedz , brawa dla córki,pozdrawiam.

beata.... pisze...

przepiękny !!!

Joanna pisze...

Serdecznie Kochane Panie dziękuję w i mieniu Ani , pozdrawiam cieplutko:)

bea pisze...

bo nasza Ania złote rączki ma :))) !!!
pozdrawiam cieplutko !

Jasmina pisze...

Pogratuluj córce talentu ;) Piękny!

kopalniapomyslow pisze...

Ania jest niezwykle zdolna i cierpliwą osóbką. Widać, talent odziedziczyła po mamie.

Grodzia pisze...

przepiękne! Twoja Córcia ma duży talent:)
pozdrowienia dla Was:)

Robótki Anki pisze...

Śliczny ...
Zdolna dziewczyna :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...