.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 30 stycznia 2012

Dedykacja dla Was Kochani :)


 Kochani to już ponad 4000 oglądalności    mojego   bloga  za co  bardzo dziękuję , pytacie  na mejlu dlaczego  nie tworzę dalej  Kochani na razie  musiałam przerwać tworzenie moich prac , ponieważ skręciłam sobie  nadgarstek podczas tworzenia obrazu    kwiatowego   co mi się przydarzyło po raz  pierwszy  w mojej twórczości  nawet sobie nie wyobrażałam jaki to jest  ból przy poruszaniu ręką  no , ale nie ma co się użalać nad sobą jutro będzie  lepiej  , samo weszło to i samo  ustąpi , żel Aloesowy kojąco-regenerujący  z biosiarką i Aloes Freedom działa  więc Kochani  nie bawem będą nowe prace , a tym czasem pragnę Wam podziękować nie tylko za miłe i budujące słowa , ale też za Waszą troskę :)
Dziękuję za pamięć, Dziękuję za serce. Kłaniam się pięknie W serdecznej podzięce. I choć to świat wirtualny - To ciepło się czuje  i za to, że JESTEŚCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ...
Pozdrawiam i ściskam serdecznie życząc  udanego startu w nowy tydzień :) Te piosenki dedykuję Wam  w dowód wdzięczności ;)Buziaki Kochane Misiaki :)4 komentarze:

niga pisze...

kochana życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia , ja tez miałam małą przerwę w tworzeniu z powodu przeziębienia które odebrało mi siły do działania, ale już jest lepiej. obraz o którym mowa to ten z niebieskimi kwiatkami?

Joanna pisze...

Serdecznie dziękuję Niga , tak obraz ten w poniższym poście , mam sporo do zrobienia w rękodziele i remont w domu i jeszcze konkurs u Ani nie wiem teraz czy sie wyrobię w terminie , a tu taka nie miła niespodzianka , no cóż samo życie :) dziękuję i pozdrawiam i polecam do picia Aloes on tak uodparnia , że nie ma mowy o przeziębieniu , a do tego pięknie odmładza i ma wiele jeszcze innych nie samowitych właściwości zdrówka również życzę buziaki :)

bea pisze...

Asiu ... zdrowiej nam kochana, ach zdrowiej !
Rączkę lecz, bo my na Twe twórcze cudeńka czekamy !!!
Oczka nacieszyć i duszyczkę uradować chcemy !:)
Pozdrawiam cieplutko i bardzo serdecznie :)

Joanna pisze...

Beatko serdecznie dziękuję za mi się mordeczka śmieje , dziękuję za te słowa i pozdrawiam serdecznie:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...