.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 26 stycznia 2012

Dobranoc :)

 

Jest wiele dróg w wędrówce życia, codziennie na nich stajesz.
Wśród nich jest jedna, ta najwłaściwsza,
trzeba ją jednak odnaleźć. Nikt drogi tej Ci jednak nie wskaże,
nie powie jak się nazywa. To serce Twoje jest drogowskazem
i jego rady się trzymaj. Skarbem jest mądrość człowieka
i serce dobre i czyste, ta miłość co zapłaty nie czeka
i życie jak kryształ przejrzyste. Zaś szczęściem uskrzydlić marzenia,
by móc się nimi nacieszyć i poczuć tę magię spełnienia
i serce radością napełnia. Dużo szczęścia bo jest tak piękne...
Dużo zdrowia dlatego że jest tak cenne... 
Niech  króluje  w Tobie czułość,
uśmiech wspiera Cię na  szczyty,a w  spojrzeniu ciepłe  lśnienie ,
niekończące  się  zachwyty. 
Miłej i spokojnej nocki  pozdrawiam   , dobranoc Kochani :)
 


2 komentarze:

Jasmina pisze...

Joasiu , aż łezki mi popłynęły...Trzymam kciuki za Ciebie , jestem z Tobą ... Spokojnej nocki ;)

Joanna pisze...

Jasminko Kochana z całego serca serdecznie Ci dziękuję za te słowa życie jest życiem i wszystko co nas spotyka nie jest bez przeznaczenia to jest droga , którą wyznaczył nam los i trzeba się nie poddawać by móc iść dalej ja się nigdy nie poddałam i Tobie też tego życzę wiary i siły Ducha ,a wtedy nie straszny wiatr w oczy wierz mi , człowiek staje się wewnętrznie bardziej szlachetnym gdy cierpi, bo wtedy rozumie i umie pomóc drugiemu człowiekowi , pozdrawiam i ściskam serdecznie:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...