.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 24 stycznia 2012

Obraz Kwiatowy

Mój pierwszy obraz kwiatowy :) Zawsze pragnęłam zrobić taki obraz , ale nie miałam ram więc postanowiłam wykonać je sama , a efekt końcowy zobaczcie Kochani sami:)praca wykonana według mojego pomysłu , pozdrawiam serdecznie:)Obraz  ten wykonałam  bardzo staranie , bo to jest dla Wyjątkowej Osoby Pani Doktor , która mi pomogła w życiu wrócić i stanąć na nogi po ponad 10 latach poważnej i  nie dokładnie zdiagnozowanej  choroby  w ciągu 4 miesięcy . za co bardzo jej dziękuję Zaczęłam pić Aloes i dzięki temu uniknęłam poważnych i decydujących o moim życiu operacji , najgorsze   było  to    ,że kładłam się i wstawałam z jedną myślą czy dożyje jutra i udało się dzięki mojej Wierze  w Boga ,  dzięki   temu ,że się     nigdy    nie poddałam i    szukałam  dla siebie pomocy i      dzięki   Pani Doktor ,  która     w  ciągu    jednej   godziny   zrobiła   mi       dokładne badania komputerowe   i   to    pomogło wykryć  co mi jest   ustawiła  mi   komputerowo    zioła  na  bazie Aloesu i Aloes. I teraz  nie martwię się o  nic , bo wszystko  wraca  do normy i picie Aloesu polecam Wam Kochani , bo wiem ,że jest  bardzo dużo osób chorych   , którzy tak jak ja zostali sami sobie ze swoimi  problemami. 
Tą piosenkę dedykuje dla Was Kochani  byście nie  upadali pod  ciężarem dnia codziennego   i nie ustawali  w biegu  do wymarzonego  celu nawet   wtedy  gdy  nie  macie do  kogo       zwrócić się o pomoc , siła    jest w nas  i  trzeba przeżyć swoje w cierpliwości    by  doczekać się radości .
P.S. Przy tworzeniu tego  obrazu skręciłam sobie nadgarstek , ale dla tego efektu i tak cudownej Osoby choć ból  wielki  było warto :) 
 

8 komentarzy:

betinaa40 pisze...

Piękny obraz! A róże to wyglądają jak prawdziwe :-)

bea pisze...

Asiu - róże, jak żywe :)
Bajeczny obraz stworzyłaś !!!
cudnie tworzysz ... nigdy nie przestawaj !
cieplutko pozdrawiam :)i do mojego ,,papierowego,, świata zapraszam !

Kasia :) pisze...

Cudowny ,piękny obraz i jaka ciekawa ramka,pozdrawiam.

Joanna pisze...

Kochane Dziewczyny z serca serdecznie dziękuje za miłe i ciepłe słowa , Beatko chętnie i z przyjemnością do Ciebie zaglądam lubię oglądać i podziwiać piękno , które tworzysz Ty i inne zdolne Istotki na innych blogach pozdrawiam :)

kopalniapomyslow pisze...

Śliczny obraz, różę wyglądają, jakby dopiero zostały przyniesione z ogrodu! Piękne kolory. Osoba obdarowana na pewno będzie ogromnie szczęśliwa. Pozdrawiam serdecznie. Twórz nadal i pozwól nacieszyć oczy Twoimi pracami. p

Iwona pisze...

Łał:)Róże są prześliczne:)Cudne:)Przepiękna wiązanka:)

Iwona pisze...

Przepraszam nie wiązanka a obraz cudny:)

Joanna pisze...

Z całego serca serdecznie kochane Dziewczyny dziękuje i serdecznie pozdrawiam:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...