.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 28 stycznia 2012

Prace Ani

Kusudama 
Kochani    ta  Kusudama jest   dla mnie szczególna , bo to  pierwsza praca    mojej Ani dla mnie :) 
Bardzo  się cieszę ,że    mogę zainspirować rękodziełem swoje dzieci  tak jak    kiedyś zainspirowała i zachęciła mnie do   tego  moja Mama za co z całego serca serdecznie  jej dziękuję  to się w życiu  przydaje zresztą wszystko jest   potrzebne czego się nauczymy , kiedy    coś robię wracam pamięcią i  widzę swoją  Mamę robiącą na drutach    dla  nas swetry , a ja obok mając 6 lat  robiłam na szydełku rękawiczki  wtedy  wydawało mi się   tylko zabawą     nie potrzebną mi do  niczego , ale jednak  się przydało i okazało    bardzo potrzebne w moim życiu , mam nadzieję , że kiedyś  moje dzieci  tez tak z uśmiechem i radością będą  wspominać to jak mi pomagają i tworzą coś razem ze mną, to są piękne chwile , które pozostają w pamięci gdy    wracamy   myślą do   rodzinnego domu .

5 komentarzy:

beata.... pisze...

Piękne słowa napisałaś i myśle tak samo ,moja Alunia chętnie mi pomaga choć jest mała. Śliczne prace ANI GRATULACJE :)

Gosia pisze...

Piękna kusudama!! Świętą prawdą jest, że takie prezenty ciesza najbardziej :))

Grodzia pisze...

oj ale mam ochotę spróbować origami:)
zwłaszcza jak widzę tak cudowne rzeczy:)
pozdrawiam serdecznie z Kuźni Upominków:)

Iwona pisze...

Twoja również jest śliczna:)

Joanna pisze...

Dziewczyny z całego serca serdecznie dziękuje za przemiłe słowa , pozdrawiam:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...