.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 14 stycznia 2012

Studnia dla Agnieszki :)

Moja    największa studnia  o  wysokości 48 cm , która wykonałam   dla mojej  Koleżanki Agnieszki .
 Przy tworzeniu   nowej  studni stosuję  inna technikę wykonania oraz  za każdym razem  montuje inne dodatki .


7 komentarzy:

Gosia pisze...

pięknie wykonana praca!!!

betinaa40 pisze...

Śliczna :-)

Pracownia Ani pisze...

Joasiu mam chwilkę i jestem u Ciebie kochana:) Twoja studnia to dzieło sztuki !! jest tak duża tak piękna i z takim pomysłem wykonana że byłam w szoku!!! A róże?? mistrzyni z Ciebie ja się chowam w kąt,gratuluję i mocno ściskam!!!!!

Pracownia Ani pisze...

Masz wielki talent.Potrafisz łączyć odważnie kolory,brawo!!!

Joanna pisze...

Kochane Dziewczyny z całego serca serdecznie dziękuje Wszystkim razem i każdej z osobna za tak piękne , budujące i motywujące słowa . Aniu myślę ,ze zgodzisz się ze mną , że zdjęcia nie oddają tego naturalnego i rzeczywistego uroku pracy co w rzeczywistości , to nie jest to samo jak zobaczyć na żywo Aniu dziękuje bardzo za budujące słowa uznania dla mojego talentu i pracy ,aż chce się dalej pracować i dzielić z innymi swoja twórczością dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

Iwona pisze...

Piekna studnia:)Arcydzieło:)A róże zachwycają:)Przepiękne są:)

Joanna pisze...

Iwonko serdecznie dziękuje za ciepłe i miłe słowa:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...