.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 15 stycznia 2012

Zima:)

Umiej z zachwytem spojrzeć na świat  , umiej śpiewać piosenki i głośno się śmiać . Zawsze miej czas dla siebie i bliskich, by spełniać marzenia i pomysły. Rozdawaj - choćbyś miał niewiele, a wzbudzisz w sercach ludzkich nadzieje. Życie jest szansą, skarbem, powieścią, wypełnij je mądrą treścią.Miłego popołudnia Kochani pozdrawiam serdecznie:)

Zima w  moim    oknie:)

6 komentarzy:

Kasia :) pisze...

Piękne i mądre słowa,pozdrawiam.

Pracownia Ani pisze...

Joasiu piękna zima!! ja też taką mam:)

Joanna pisze...

Serdecznie dziękuję Dziewczyny :) Aniu miło tak mieszkać kiedy do okna zagląda śnieg bardzo lubię tę porę roku właśnie dla samego śniegu w oknie:) pozdrawiam serdecznie:)

Anonimowy pisze...

pieknie

bea pisze...

bajeczna zima i wpis bajeczny :)
Jak się czyta takie słowa, to człowiekowi jakoś lżej na sercu :)
Pozdrawiam cieplutko

Joanna pisze...

Serdecznie dziękuję , bo to są słowa od serducha mojego do Serc Waszych Kochana Beatko:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...