.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 20 lutego 2012

12.02.2012 r. Manhattan Gdańsk - Wrzeszcz

12.02.2012r. Zjazd  Medyczny Forever Manhattan Gdańsk - Wrzeszcz wykład z Dr Jerzym Oleszkiewiczem :) Zdaniem   Doktora  Oleszkiewicza nasza ludzkość nie dożyje końca XXI wieku   jeśli nie zacznie się suplementować , ponieważ   jest  za dużo  dodatków chemicznych w naszym codziennym pożywieniu , np w samym chlebie  jest  coraz mniej   mąki , a coraz więcej chemii dopuszczonej   do  spożycia, natomiast   organizm ludzki  nie jest  wstanie samoczynnie oczyścić  się z nadmiaru   toksyn ,  organizmy potrafią się adaptować do zmian , ale nie w sposób  gwałtowny jaki  teraz   narzuca  nam świat .


Indywidualna rozmowa z Dr Jerzym Oleszkiewiczem-  pediatrą jestem   dumna , że poznałam  tak  wybitną Osobę z  dziedziny    Medycyny niekonwencjonalnej  , po   rozmowie    i wykładzie , który mi dał przede wszystkim    ogrom  wiedzy oraz   wiele   emocji i  niesamowitych   wrażeń wiem , że  dokonałam słusznej decyzji  wchodząc  we współpracę  i bardzo  się cieszę , że  korzystam z suplementów , którą  mi    oferuje amerykańska Firma Forever    :) Kochani  zdradzę Wam w sekrecie ,że dr Oleszkiewicz skończył  jak to ujął   dopiero pierwsze 94  lata ,  swój  wspaniały stan zdrowia i młody   wygląd zawdzięcza  suplementacji , która   stosuje od 20 lat , a oprócz tego  jeszcze    pracuje  a co  bardziej zaskakujące to ,to  , że  sam przyjechał autem na zjazd do  Gdańska  z Warszawy  , a do pełni  szczęścia jak sam  mówił potrzebne  mu aby było pszczele mleczko dostępne w firmie Forever.
  Zjazd  Forever Polski północnej :)
Gdańsk, Gdynia, Elbląg,Sztum,Chojnice,Szczytno,Zalewo , Iława,Pasłęk,Szczecin, Kołobrzeg  , Bydgoszcz, Wejherowo itd.
  Część grona Lekarzy dr Helenka , dr Ela, dr  Mirka i  nasza Manager Bożenka , z którymi współpracuję w amerykańskiej Firmie Forever :)
Ja   już podjęłam decyzję a Ty??
Jestem szczęśliwa ,że Jestem Forever to daje mi wielkie szanse  i   perspektywy na rozwinięcie się w każdej dziedzinie mojego życia ,ale najważniejsze jest  dla mnie zdrowie do którego wracam   dzięki preparatom Forever ,jeśli  chcesz zobaczyć i przeżywać to co przeżywamy My Forever  to po  prostu dołącz do nas stań  się  jednym z nas , a gwarantuję Ci ,że zaprosisz do bycia Forever swoja rodzinę i znajomych :)1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Joasiu wyglądacie na tym zdjęciu jak maksymalna dawka witamin :) - Pani Niteczka

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...