.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej miejscowości mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 28 lutego 2012

Kwiat ogórecznika

Kwiat ten wykonałam  dla Dziewczyny , która  będzie występowała pod czas tańca Bachata  , który jest miłym akcentem  wystawy   obrazów mojego  kolegi Krzysztofa w Klubokawiarni Awangarda Bis na Targu Rybnym 05.03.2012r. w Olsztynie.
 :)


 A tak prezentuje się na włosach   i tu modelem   dla mojej  pracy jest córka Ania:)


Zobaczcie Kochani   jaki to piękny taniec o  którym wspomniałam :)
Zapraszam do obejrzenia .


6 komentarzy:

ita01 pisze...

Gorący taniec! Myślę, że ten egzotyczny kwiat idealnie do niego pasuje :)

Avelina pisze...

Wspaniały kwiat :)

Grodzia pisze...

cudny:) pozdrawiam serdecznie:)

Jadzia pisze...

Śliczna modelka i piękny kwiat :) zapraszam do siebie po odbiór wyróżnienia.Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

bardzo fajny serwis. zajrzałam tu przypadkiem, ale chyba będę częściej odwiedzać.
pozdrawiam

Here is my blog: moderowany

Anonimowy pisze...

Bardzo przyjemna i pozytywna strona. Napewno jeszcze tutaj wpadnę!

Pozdrawiam

Have a look at my weblog; katalog

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...