.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 8 lutego 2012

Moje robótki :)

Kochani moją Pasją jest  również  robienie na drutach   i szydełku , a oto efekt   moich prac na razie te ,   bo inne są już po oddawane i nie zdążyłam    zrobić nawet  zdjęć,   nawet o tym nie myślałam , bo  wtedy jeszcze nie miałam bloga  :)

Kamizelka dla syna 
Przód wykonałam według   mojego pomysłu zgromadziłam  wzory , które  najbardziej mi się podobają , natomiast  tył  wykonałam   "ryżem ".

 Nie dawno też  zrobiłam ponczo dla córki pierwsza  tego  typu   moja praca  od    kiedy tylko robię na drutach i szydełku :) 
 Pracę ta dedykuję  dla mojej  Mamy ,  bo  to  dzięki  mojej Mamie umiałam  stworzyć takie   wdzianko ,robiąc tę pracę przypominałam sobie jak w wieku 6 lat  po raz pierwszy miałam w ręku  szydełko i zrobiłam  moje pierwsze rękawiczki , a następnie druty. Nauczyła mnie Mama podstawowych oczek prawe , lewe i nie których wzorów w  wieku 9   lat zaczęłam  robić sweter ,z czasem  do wprawy     i dalszych wzorów doszłam sama, ale dziękuję swojej Mamie za to ,że  przekazała mi  tą wiedzę i nauczyła mnie pracować i umieć wykorzystać pożytecznie swój   wolny czas robiąc   coś dla innych , dziękuję Ci Kochana Mamo :):)
Ponczo dla Ani :) Pracę  wykonałam na drutach  i obrobiłam szydełkiem :)


Przód


Tył

A na koniec coś na szydełku obrobiony  kapelusik  dla małej    Damy , zrobiony mogę tak nazwać jednym  tchem pod  wpływem chwili i  chęci  czegoś stworzenia i  weny  twórczej :) :)
1 komentarz:

Nitki A nitki pisze...

Witaj!Bardzo ładne poncza!Pozdrawiam cieplutko:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...