.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 6 lutego 2012

Witam Kochani:)

Moi Mili   dziękuję za wszystkie wiadomości    na mejlu i za  dodawanie mnie na Skype  mam nadzieję ,że kiedyś pogadamy , póki co to jestem już umówiona na rozmowę z Panią Jadwigą z USA na niedzielę o Aloesie i wielu innych dobrodziejstwach  Formy   Forever oraz   mojej Pasji  :) Kochani nie zapomniałam o Was tylko nie mam  za bardzo teraz   czasu , bo to szkolenia , bo to jakieś wyjazdy , a oprócz tego  mam  remont w   domu  , powstaje moja pracownia zresztą prawie jest gotowa i wiadomo , że kobieca ręka potrzebna , a właśnie moja łapka jeszcze  boli oj  boli  mniej  , ale jednak ,  nosi mnie już  by coś stworzyć na bardzo konkretny i szlachetny cel ( już  chodzi mi coś po głowie , ale to w swoim czasie) , bo obiecałam    sobie ,że jak kiedyś w  końcu  wyzdrowieje lub zacznę wracać do normy  to spełnię swoje  marzenie jakim  było zawsze pomoc innym w potrzebie , choć zawsze pomagałam ,ale to  było za mało , bardzo dużo   od siebie zawsze wymagałam    stawiałam sobie cele i tak toczyło się życie dzień za  dniem .Dziś robiłam małe porządki na blogu i doszłam do wniosku ,że nie mam szczęścia w wygranych w Candy , eh   muszę złożyć zażalenie do Rodziców czemu się w czepku nie urodziłam :) ,  a tym czasem  pragnę  im zadedykować slajdzik , który już dawno stworzyłam ,a może nie wszyscy go widzieli wiec zapraszam do obejrzenia , a tym czasem pozdrawiam Was Kochani życząc miłej nocy  i do miłego     poklikania   pozdrowionka Kochani i dziękuje , za to   ,że JESTEŚCIE !!!


 Muszę się przerzucić   na YT z   tworzeniem  filmików , bo to  kolejna moja Pasja :) 

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...