.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

piątek, 10 lutego 2012

Wyróżnienie

Witam serdecznie:)
Dziewczyny kiedy czytałam o wyróżnieniach na Waszych blogach , to cieszyłam się razem z Wami ,że ktoś Was gdzieś tam zauważył i docenił za to co robicie , ale nie spodziewałam się ,że ten wielki zaszczyt dosięgnie i mnie . Kilka dni temu napisała do mnie bardzo miła osóbka Aneta z Białej Podlaskiej i jak już się domyślacie z bloga zajmującego się wikliną papierową . Prace te znam już od jakiegoś czasu , zawsze z wielkim podziwem i zachwytem je oglądałam , bo są naprawdę przepiękne , pomysłowe i aż się wierzyć nie chce czego to ludzkie ręce nie potrafią zrobić dla mnie są Mistrzami wikliny papierowej i wzorcem do naśladowania oraz inspiracją każdego dnia na nowo , a oprócz tego Ci niezwykle utalentowani Ludzie stworzyli Fundację Kreacja Magia Rąk , zajmującą się promowaniem Rękodzieła w formie szkoleń , warsztatów i spotkań terapii zajęciowej. Wielki szacunek z mojej strony dla Was Kochani za wielki talent i kreatywność oraz oryginalność i wielkie serducho w tym co robicie dla innych .
Bardzo jest mi miło i czuję się zaszczycona , bo przeczytałam bardzo wiele miłych słów odnośnie mojego bloga i prac , a oprócz tego została mi złożona propozycja współpracy
czego w ogóle się nie spodziewałam i za co serdecznie dziękuję i z wielką przyjemnością przystępuję do współpracy z tak wybitnymi w tym co robią Ludźmi .
Zapraszam serdecznie Wszystkich Was Kochani do odwiedzenia tych nie zwykłych prac na poniżej podanych linkach . By wskoczyć na stronki tych pozytywnie zakręconych Ludzi proszę kliknąć na zdjęcie poniżej , pozdrawiam i serdecznie dziękuję za tak wielkie wyróżnienie tym bardziej , bo jestem tu bardzo krótko od października więc dopiero „ raczkuję” w blogowaniu i za to ,że mogę być w gronie wyróżnionych Osób z Rękodzieła .
Dziękuję  

Kochani  klik , klik   na zdjęcia zapraszam :) 

;

;1 komentarz:

Kasia :) pisze...

Gratuluję kochana.

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...