.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

piątek, 16 marca 2012

16.03.2012r.

 Dziś znów Wam Kochani posłodzę , ponieważ  mój syn Szymon ma urodziny i kończy 
11 lat  .
 Każdego  dnia Bogu  dziękuję za moją trójkę Dzieci , bo to one są sensem mojego życia.

 
Dzień z życia 11- latka :)
 Dziś mój  Syn stwierdził ,że w swoje urodziny ma zawsze pecha 
jadł śniadanie spadało mu jajko z kanapki , 
gdy go zawoziłam autem do szkoły przypomniało mu się ,że zapomniał tornistra , a na koniec gdy dzieci w szkole śpiewały  mu sto lat wysypały mu się cukierki z torebki  :)

Torcika wykonałam według życzenia mojego Synka.
Piosenkę tą dedykuje mojemu  Szymusiowi :)


Patrząc na moje  dzieci jak szybko  rosną dopiero uświadamiam sobie ile mam lat i jak ten czas szybko umyka , a przecież  nie tak dawno  biłam  chłopaków w szkole  i raz przyłapał mnie nauczyciel  od historii a drugi raz dyrektor , ale po rozmowie z dyrektorem na szczęście obyło się bez rodziców i dowiedzieli się o tym  po czasie ,  dziś  jak sobie przypomnę  bardzo się z tego śmieje , ale wtedy nie było mi do śmiechu :)

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...