.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 11 marca 2012

Podziękowanie :)

8.03.2012r był to dla mnie wielki i bardzo miły  dzień  nie tylko z okazji Dnia Kobiet  ,ale tez z okazji ważnego dla mnie wydarzenia . Zostałam zaproszona do M-GCK w Zalewie , ponieważ tego dnia w całej Polsce odbyło się podsumowanie XX Finału WOŚP oraz wręczenia podziękowań wolontariuszom , opiekunom i sponsorom,którego tematem przewodnim było :

Zdrowa Mama  ,  zdrowy  wcześniak , zdrowe Dziecko !

udało się zebrać 


pieniądze te zostaną przekazane na   zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
 Moja radość jest  ogromna , ponieważ w tym roku do tej akcji jako sponsor przyłączyłam się i ja  tymi pracami :

najmilszym  akcentem było wręczenie przez Panią Dyrektor M-GCK w Zalewie dla mnie podziękowania 
 całość tego spotkania  umiliły występy dzieci i młodzieży z M-GCK i koncert zespołu  " Eurobabki " .
Spotkanie to upłynęło  w miłej i  sympatycznej atmosferze :) 
Mała rzecz  ,a cieszy , przecież to tak nie wiele , a tak wiele   znaczy:)

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...