.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 18 marca 2012

Witam Kochani w nidzielne popołudnie:)

Wiosna tuż tuż :)  Białe łabędzie niechaj płyną niech płyną... tu został po nich tylko żaaaaal....itd. , któż nie zna tej pięknej piosenki :)
Nowe nabytki wykonane rękami Ani z 1000 modułów o wysokości 60cm , prace te wykonane są na przedstawienie do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie , teraz pozostaje do   wykonania podstawa . Ania swoja działkę już ma za sobą , natomiast mi pozostają 2 nocki i 1 dzień , by to wszystko  dopieścić  , by oba te łabędzie wyglądały  jakby były w stawie , no nie lada wyzwanie już mnie  bolą palce od kręcenia rurek wiklinowych , ale jaki  będzie efekt końcowy  mojego pomysłu , który pragnę wdrożyć w życie , za kilka godzin będziecie mogli Kochani ocenić sami , a tym  czasem cieszmy  się  chwilą :)

Łabędzie te są jeszcze gołe i wesołe ,ale i tak cieszą oko :)


 Małe cukiereczki mojej Ani :)


 My Kobiety zawsze mamy pełne ręce roboty:)Pozdrawiamy serdecznie :)
7 komentarzy:

Ewa pisze...

Nie takie małe te cukiereczki,sa duże i śliczne, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Irmelin pisze...

O rany, a ja byłam z siebie dumna w zeszłym roku, bo zrobiłam koszyczki na jajka, chylę czoła przed kolosami, pozdrawiam

Gosia pisze...

Ale duże!!! Ciekawi mnie efekt końcowy :)

Avelina pisze...

Fajnie wyszły łabędzie, a jestem ciekawa co dalej będzie i jak to w końcowym efekcie będzie wyglądało :)

niga pisze...

piękne i jakie wielkie :) wow

Ania pisze...

Niesamowite!!!! Łabędzie nieziemskie, kawał roboty :)) Pozdrawiam
ANia

Iwona pisze...

Jakie duże:)Łał są cudne:)Ależ zdolne Jesteście:)Podziwiam:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...