.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 20 marca 2012

Witam Kochani :)

Łabędzie w stawie.
Na tę pracę miałam bardzo mało czasu , ale ciesze się ,że udało mi się wyrobić na czas.
Praca  na przedstawienie do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie na Dzień powitania Wiosny  do piosenki "Ładne oczy masz " uważam  za zakończoną , tak wyglądają w moim wykonaniu podstawy "dopieszczone " łabędzie , które wykonała Ania . Do pracy tej zastosowałam klika technik  i ozdobiłam według  własnego pomysłu ,a efekt końcowy połączenia naszych sił Mama & Córka oceńcie Kochani sami .

 

Dziękuję za wszystkie komentarze Wam Kochani  , pozdrawiam i życzę miłej nocy.
 Dobranoc.

 

5 komentarzy:

Avelina pisze...

Rewelacyjnie połączyłyście siły i praca wygląda wspaniale :)

Gosia pisze...

Widać,że co dwie głowy to nie jedna :) Piękny stawik Wam wyszedł!

Iwona pisze...

Ja po prostu zaniemówiłam:)Szczenka mi opadła:)Ależ cudo zrobiłaś:)Jestem pod ogromnym wrażeniem:)

Anonimowy pisze...

śliczny blog i super prace z wielkim talentem

ŻYCZĘ CI WSPANIAŁEGO PONIEDZIAŁKU,

ORAZ

CUDOWNEGO STARTU W PRZEDŚWIĄTECZNY TYDZIEŃ

Anonimowy pisze...

dodam do obserwacji blog i też zapraszam kochana pozdrawiam i dzięki za odwiedziny.

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...