.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 15 marca 2012

Witam wieczorkiem Kochani:)

Moi mili klika dni mnie tu nie ma ,ale za to na poczcie wiadomości pełno  odnośnie moich prac i prowadzenia bloga na prawdę staram  się  najlepiej jak potrafię i  ciesze się tym bardziej , że to jest zauważone i ,że się podoba dziękuję również za wszystkie serdeczne gratulacje :)
 Z całego serca serdecznie dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osobna za Waszą  obecność , za wszystkie przemiłe słowa , wiadomości prywatne i za  komentarze , które motywują do dalszej pracy , tą róże pięknie pachnąca dedykuję Wam :):)

Za wczoraj, za dziś, z każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem szczęścia i codziennej radości wraz ze słowami największej
wdzięczności za wszystkie wpisy i starania
Składam Wam dzisiaj najserdeczniejsze  podziękowania!!!
Dziękuję za pamięć, Dziękuję za serce. Kłaniam się pięknie W serdecznej podzięce. I choć to świat wirtualny - To ciepło się czuje I za to, że JESTEŚCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ...1 komentarz:

BEATA :) pisze...

Witam i pozdrawiam serdecznie pieknie wygladasz zreszta jak zawsze :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...