.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

piątek, 27 kwietnia 2012

Będę się chwalić - Przed świąteczne zaległości :)

Witam :) troszkę mnie tu nie było od  ostatniego postu co nie oznacza , że zapomniałam o Was Kochani , moja nie obecność była spowodowana chorobą , o której pisałam w poniższych postach. Przed świętami  dostałam prezenty , o których też wspominałam  więc czas pochwalić  się. Mi osobiście pod czas choroby   udało się tylko ozdobić skromnie koszyczek do święconki i zrobić dla koleżanki  studnię na resztę dekoracji  nie  mogłam sobie pozwolić , bo  choroba była silniejsza  odemnie , ale i  z nią sobie poradziłam :)
Z całego serca serdecznie  dziękuję za wszystkie pozdrowienia i życzenia świąteczne , za Waszą  obecność pod czas mojej nie obecności i pamięć o moim  blogu , dziękuję też za wszystkie mejle, miło się wraca wiedząc ,że jednak czekacie Kochani  na moje wpisy   :) 

Święta te  były miłe ponieważ nie stworzyłam swojej dekoracji ,   ale też nie zostałam z pustą ręką :)
Tego zajączka podarowała mi moja córka Ania 
 I pragnę się pochwalić   jakie jajka dostałam od mojej Koleżanki Agniesi S. z Ostródy , było mi bardzo miło  , ponieważ co spojrzałam na nie i nawet teraz  gdy  patrzę  to  przypomina  mi się wspaniałe spotkanie z Agnieszką  , ale zapoznam Ją  z Wami  i Agnieszki  pracami w osobnym poście . I  tak Dziewczyny fundnęły mi dekorację za co bardzo dziękuję  :)


A na koniec  mój skromny w tym roku   koszyczek :)Dziś  już  znikam spać , bo późno, a mój dzień pracy zaczyna się o 4:15 trzeba się wyspać , ale jutro powrócę ,by uzupełnić zaległości i pochwalić się kolejnym cudnym prezentem , pozdrawiam  i życzę spokojnej nocy dobranoc:)

1 komentarz:

zapach piwonii pisze...

Zawsze znajdzie się bratnia dusza gdy jest się w potrzebie.Pozdrawiam

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...