.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 28 kwietnia 2012

Mam swój wóz będzie mnie wiózł ...- Wózeczek :)

Kochani  znów się  będę przechwalać może mało skromna jestem od wczoraj , ale sami przyznajcie , któż  by tego nie zrobił  mając  takie cacka jakie ja otrzymałam  od  wspaniałych  Dziewczyn . 
Ten piękny prezent wygrałam w konkursie organizowanym przez Anię Krućko " Kapelusz - Wyzwanie" i zajęłam V miejsce z czego  bardzo się  cieszę  i  z całego serca serdecznie  jeszcze   raz dziękuje Ci Aniu  i życzę  samych serdeczności w życiu oby   ta  radość , która dostarczasz ludziom swoimi pracami wracała do Ciebie zawsze ze zdwojoną siłą . Kochani nie da się tego  przekazać w zdjęciach jak  przepiękne są  prace wykonywane przez  nasze ręce, nas  rękodzielników w rzeczywistości jak ten  wózeczek i wszystkie rękodzieła , które tworzymy o  czym sami wiecie , praca  ta jest  przepiękna  bardzo  delikatna  , bije  od tego wózeczka taki   blask i  ciepło , bo w pracę tą Ania włożyła całe swe serce Aniu aż  się ciesze , że to ja jestem szczęśliwą posiadaczką tego  cuda , Dziewczyny , na  prawdę  szczęka opada z wrażenia  na widok tego wózeczka  sami zobaczcie  i zapraszam Was na bloga Ani byście mogli poznać więcej arcydzieł  wykonanych  po przez zdolne ręce Ani

a to  mój wózeczek :)

Prawda ,że piękny ??? Mi i mojej rodzinie bardzo się podoba i bardzo się cieszą  moje dzieci  i  chcą się nim bawić , ale on zdobi  moja pracownie , którą  otworzyłam w tym roku  10 lutego , ale o  tym w następnym poście , a tym czasem  cieszmy się  chwilą:)
A ja znów już   znikam  spać , bo rano  trzeba wstać , a kto  rano  wstaje  temu  pan Bóg daje , bo   kto w pracy się nie  leni temu w życiu  się zieleni:)
Miłej nocy . Dobranoc:)8 komentarzy:

Robótki Marleny pisze...

Śliczny, masz rację:)

Irmelin pisze...

Piszesz, że jest piękny, ja się nie zgadzam, on jest cudowny, uroczy, prześliczny!!!

steneska pisze...

Przepiękny wózeczek.Gratuluję wygranej.A do Ani zaglądam,to właśnie od Niej trafiłam do Ciebie,do Pani Niteczki i do wielu innych wspaniałych dziewczyn.Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.dorotanes

Meg13 pisze...

Jest fantastyczny!!!Gdzie można takie cudo kupić?:)

Gosia Chryc pisze...

cudny wózeczek dostałaś Joasiu :) gratuluję wygranej i własnej pracowni :)

Joanna pisze...

Dziękuję Kochane Dziewczyny :) Meg13 wskocz na bloga Ani tam możesz sobie zamówić taki wózeczek , pozdrawiam serdecznie:)

Angela Masa Solna pisze...

Witam serdecznie i dziękuję za dołączenie do obserwatorów mego bloga!!!Masz rację-Ania piękne rzeczy tworzy,wózeczek jest cudowny!!!!Ale u Ciebie jest również pięknie,oglądam i podziwiam :)))

Pracownia Ani pisze...

Cieszę się Joasiu ,że spodobał Ci się wózeczek:)) buziaki

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...