.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 10 kwietnia 2012

Walka z kaloriami :)

Święta ...Święta ... i po Świętach ...
 Szykowanie, gotowanie, sprzątanie  i oczekiwanie na te Święta , a  tu dwa dni szybko przeleciały  i już po Świętach , no ale radość ze spotkania z Rodziną pozostanie na długo . Jak na Święta przystało  niosą ze sobą dobre i złe strony  spotkania z rodziną i walkę z kaloriami więc Dziewczyny  do dzieła......kto się jeszcze przyłącza , bo mało  nas do pieczenie chleba jeszcze Ciebie tu potrzeba.......:)

Ćwiczyć w każdym wieku każdy może  jeden trochę lepiej  drugi trochę gorzej...:)
 

Miłego  odkurzania w organizmie po Świętach  , miłego dnia pozdrawiam:)

10 komentarzy:

zapach piwonii pisze...

Oj warto pogimnastykować się czy pobiegać by spalić te baby,mazurki
i pasztety.Pozdrawiam serdecznie

zapach piwonii pisze...

Pozdrawiam serdecznie i faktycznie należy spalić kalorie z tych fantastycznych bab,mazurków i pasztetów

Irmelin pisze...

Witam i oczywiście zgadzam się, że czas zacząć walkę z kaloriami, ja je spalam jeżdżąc na rowerze i robiąc brzuszki podczas oglądania TV, czym rozweselam mojego mężusia. Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Przesyłam promyk słońca
i garść ciepłych, wiosennych pozdrowień...
Życzę pogodnego, radosnego dnia
z uśmiechem na buzi,
oraz mile spędzonego czasu po świętach.

Avelina pisze...

Przynajmniej mamy co po świętach zrzucać :) Dla tych dobroci wart się teraz trochę pomęczyć :)

Gosia pisze...

Joasiu, dziękuję za życzenia!!! Chciałam Ci się odwzajemnić, ale Twój blog się nie pokazywał:(
Masz rację, koniecznie trzeba zrzucić nagromadzone kalorie :)))

Robótki Marleny pisze...

A ja nie mam czego zrzucać, moje 55 kilo to dla mnie akurat, ale dla zdrowia- to już co innego:)

mój dom - moja przystań pisze...

no ja nie wiem czy nie lepiej pokochać te swoje wałeczki bo one i tak nigdy nie znikają:( ja mam niestety bardzo malutkie chęci do ćwiczenia, własciwie to wole nie zjeśc za duzo żeby tylko sie nie katować brzuszkami:) pozdrawiam i życzę wygranej walki z kilogramami!

Ania Krymarys - Godyń pisze...

To jest podejście! :) Pozdrawiam cieplutko!

An :* pisze...

zapraszam na maly konkurs kosmetyczny u mnie: http://hooope-dieslast.blogspot.co.uk/2012/04/outfit-konkurs.html :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...