.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 8 kwietnia 2012

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI :)Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz dużo Błogosławieństwa Bożego.
Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co uśpione, ożywi to, co jeszcze martwe i niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie w Wierze ,  Miłości  Radości i Pokoju .

Kochani życzę Wam 

 MIŁOŚCI - Wielkiego Czwartku
WIARY - Wielkiego Piątku
NADZIEI - Wielkiej Soboty
RADOŚCI - Wielkiej Niedzieli!!!


Wyciągam ręce i nogi Cierpiałem potężne trwogi, Dla ciebie człowieku... chciałem Wszystko oddałem, co miałem Dla ciebie byłem ubogi... Oddałem życie za ciebie Zapomniałeś o mnie?Czyż nie? Szukam dla mnie twego daru Czy ty nie masz już umiaru?..
 Jezu Wszyscy Cie Kochają choć nie zawsze pamiętają ....


Moi Drodzy z całego serca serdecznie dziękuję Wam Wszystkim razem i  każdemu z osobna za świąteczne , a jakże piękne życzenia , dziękuję za pamięć , dziękuję że Jesteście , pozdrawiam  :)

www.podzielsiejajkiem.yoyo.pl/jajko.php?id=Joanna

Kochani , a tu  poniżej coś na wesoło dla Was :) 

klikamy klikamy !!!

http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf 

6 komentarzy:

Kasia :) pisze...

Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to,co jeszcze uśpione,ożywił to,co już martwe.
Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.

Anonimowy pisze...

Szczęśliwych i radosnych
Rodzinnych i pogodnych
Świąt Wielkanocnych
I wrażeń wspaniałych i mocnych
A Dyngusa mokrego takiego
Że do suszenia ... pieca trzeba będzie wielkiego Dzieląc się jajkiem w te piękne Święta
O swej do ludzi przyjaźni pamiętaj
A w zdrowiu zaznasz radości
Dobrobyt i szczęście u Ciebie zagości

Nitki A nitki pisze...

Chrystus Zmartwychwstał!!!Alleluja!!!Wesołych Świąt Ci życze:))

Avelina pisze...

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych

Robótki Marleny pisze...

Piękne życzenia!
Ja również życzę ciepłych i rodzinnych Świąt

Joanna pisze...

Wesołych Świąt Wielkanocnych :)
Asia

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...