.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 17 maja 2012

Apel o pomoc

Kochani    okażmy kolejny raz ,że nie jesteśmy obojętni  w potrzebie dla innych , pomóżmy tym  razem 1,5 rocznemu  Czarkowi ,  którego rodzice nie proszą o wpłaty  pieniężne  , ale jedynie proszą o zbieranie  nakrętek  plastikowych , n p.:
od słoików po kawie, po pitnych jogurtach, po płynie do prania, bądź płukania itp.
Jeżeli dotąd nie zbieraliście, to proszę Was róbcie to dla Czarka !!!


 Więcej   o Czarku  dowiecie sie klikając na linka poniżej , zapraszam Pamiętajmy ,że czasem tak  nie wiele , a tak wiele znaczy , bo dobro dzielone się pomnaża i wraca ze zdwojoną siłą , więc kiedy     nadarza się okazja ,  że można pomóc to nawet  trzeba , bo   nigdy nie wiesz jaki Tobie los pisany , a wtedy   otrzymasz z pewnością tylko to  co sam dałeś drugiemu  człowiekowi ...
 Pozdrawiam 
Ja już zbieram i zaangażowałam swoją Rodzinę , a TY ...???

nie zwlekaj POMÓŻ!!!

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...