.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 14 maja 2012

Mały problem...

Cześć Wszystkim. Kochani proszę o pomoc , może znacie program do zdjęć z obsługą na podobę  Picassa , miałam ten program od wielu  lat , ale ostatnio coś  się w nim stało i pokazuje jakiś  błąd i nie można edytować zdjęć instalowałam go kilka razy na nowo i nic to nie pomaga , proszę  jeśli   ktoś  jest bardziej  obeznany  na ten temat  niż ja to pomóżcie mi ja się po prostu  na tym nie znam . Wystraszyłam  się ,że wszystko mi się  wykasowało , ale 2 wieczory   przy  komputerze  i znalazłam  wszystkie zdjęcia , aż mi ulżyło . Liczę na Waszą wiedzę  i  z góry  dziękuję jeśli ktoś będzie umiał mi pomoc.

                                     
Jeśli płaczesz to cichutko,
niech Cię słyszy tylko Bóg.
On przy Tobie jest bliziutko,
serce składaj mu do stóp.
Twarz uśmiechniętą ludziom pokazuj,
a ból swój chowaj skrycie,
bo łez nikt nie rozumie,
a uśmiech ułatwia życie.


Dopóki płyną dni, do przodu trzeba grzać
i brać od życia to, co życie chce nam dać.
Dopóki płyną dni, nic nas nie zwali z nóg,
Choć w oczy wieje wiatr,
życie to najpiękniejsza z dróg!!!


Miłego wieczoru 

2 komentarze:

kasia_s5 pisze...

Ja korzystam z programu FastStone Image Viewer ja na moje potrzeby,to jest wystarczający :) Pozdrawiam serdecznie :)

Joanna pisze...

Serdecznie dziękuję Kasiu i pozdrawiam majowo:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...