.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 16 czerwca 2012

Dom Rodzinny :)

Dom rodzinny


Pośród wszystkich krętych dróg  i licznych rozdroży świata
jest takie miejsce na ziemi  gdzie radość serce oplata.

Zawsze tam powracamy 
spragnieni niewinnych wspomnień
czułości ojca dotyku matki  zapachu dziecięcych spojrzeń.

Może niejedną łezkę 
przyjdzie uronić nad grobem
tych dzięki którym możemy  posługiwać się dobrym słowem.

Chodź lat trochę przybyło 
I wygląd mamy już inny
Nic bardziej nas nie wzruszy  jak powrót gdzie 


DOM RODZINNY .


Dedykuje tą piosenkę dla Wszystkich , którzy  opuścili dom rodzinny ,  ja też wychodząc za mąż opuściłam mój dom rodzinny , ale  mam to szczęście , że mam Rodziców i  mogę powrócić do swojego domu gdzie Ojciec mój i Matka moja .

Posłuchajmy razem ...Kocham tą piosenkę ma tak piękne i prawdziwe słowa ...,
Brak słów,aby opisać emocje,które wyzwala tego rodzaju piosenka.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia .

Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...