.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 23 czerwca 2012

Dzień Ojca:) Tak bardzo się cieszę i doceniam to i dziękuję Bogu ,że mam  jeszcze oboje Rodziców ,że w święta tak ważne w moim życiu możemy być razem i  dziś tak  było :)

 Mój prezent dla Taty w całości  :)


 Tak się prezentuje po zdjęciu  daszka :)


 Tak ozdobiłam małą zawartość:)Dedykacja na  butelce :)

Dzień Ojca

Z okazji Twojego Święta,
za wczoraj i dziś,
z każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem -
zdrowia, sił i codziennej radości -
wraz ze słowami największej
wdzięczności za wszystkie dla
mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj Tato
serdeczne podziękowania…
Wszystkiego najlepszego z
okazji Dnia Ojca życzy:
Córka
JoannaTak   bardzo jestem  wdzięczna swoim Rodzicom i bardzo ich   kocham za to , że  Mama nauczyła  mnie wiary  w Boga,   miłości i szacunku  do ludzi , a Tata męstwa i odwagi i  silnego   charakteru , którego nigdy mu nie  brakowało  choć życie nie było i nie jest dla niego łatwe to nigdy się nie poddał i nie poddaje  i to w Tacie cenie najbardziej , dziękuję za to ,że jest dla mnie wzorem godnym naśladowania .Dziękuję Kochani Rodzice za to kim jestem  w życiu  i za to co dzięki Waszej szkole życia osiągnęłam, że  dzięki  Waszej nauce umiałam sobie  poradzić z  przeciwnościami  losu patrząc zawsze  optymistycznie w  przyszłość i  nadzieją na lepsze jutro.
2 komentarze:

t-renia pisze...

Fantastyczne rzeczy robisz ,a dekoracje z owoców :cudo:)

Joanna pisze...

t-reniu serdecznie dziękuje i pozdrawiam ciepluteńko :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...