.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 4 czerwca 2012

Koszyczek na Dzień Mamy :)


Po 3   latach  przerwy  powracam do wyplatania  z papierowej  wikliny  tym   razem   mam nowego pomocnika i ucznia Krzysia , praca będzie się  nam paliła w rękach :) :) 
  Krzysio  pomagał mi   nakręcić rurki  na koszyczek   dla Babci  z okazji Dnia Matki :)Znudziło mi się  kręcenie rękami  i  po obejrzeniu   filmikiem   Wujka Przyrody naszego  kolegi rękodzielnika  , który zaczął  kręcić  rurki  wiertarką  zainspirował   mnie tym pomysłem i  pomyślałam sobie dlaczego   by nie  spróbować i    stało się.....
 Na samym początku trochę się  zniechęcałam  ,bo więcej było odpadów  niż  skręconych  rurek .  Doping męża i dzieci sprawił ,że kręcę dalej rurki wiertarką i  dochodzę do co  raz  lepszej  wprawy  w zmechanizowanym   kręceniu rurek z papierowej wikliny  i polecam Wszystkim ,bo to  faktycznie skraca czas poświęcony  na skręcanie  ręczne i efekty pracy są   znacznie bardziej owocne w ilości  i jakości :)Dzięki  pomocy  mojemu  Krzysiowi  udało  nam  się wypleść  koszyczek Muszę  przyznać ,że  duża przerwa  i  nie wychodzi  wszystko idealne jak powinno, ale praktyka czyni mistrza  z czasem  wypracuję wprawę i  technikę  plecenia, ale nie ma co  narzekać  ciesze się tym  co  stworzyłam:)
 Mój  koszyczek  otuliłam  dekoracją z róż i motyli , a efekt   końcowy  bardzo mnie ucieszył:)


Więcej zdjęć koszyczka znajdziecie w poniższym linku :)


http://joannalrkodzieoartystyczne-mojapasja.blogspot.com/2012/05/dzien-matki.html


 A teraz  posłuchajmy  razem ...:)Miłej nocy Kochani , dziękuję ,że Jesteście , pozdrawiam i życzę spokojnej nocy . Dobranoc:)

6 komentarzy:

BEATA :) pisze...

O praca idzie ,tez mam taki wynalazek ja swój trochę udoskonaliłam by było łatwiej pracować niedługo pokaże na blogu :)

Joanna pisze...

Beatko czekam na relację i sesję zdjęciową jak masz lepsze sprzecicho to chętnie skorzystam z podpowiedzi :)

Kasia :) pisze...

Joasiu koszyczek super,ja też próbowałam skręcać rurki "mechanicznie",ale szybko się zniechęciłam bo nic mi z tego nie wychodziło i w efekcie dalej skręcam ręcznie,ale mnie zmotywowałaś i jeszcze raz spróbuję,pozdrawiam.

Iwona pisze...

Prześliczny koszyczek:)

Anonimowy pisze...

Śliczny koszyczek.Pozdrawiam.

Mariola Goły pisze...

śliczny koszyk :) i różyczki również

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...