.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 9 czerwca 2012

Lodowy deser :)

Euro  szał  się zaczął i emocji też nie brakuje   więc dla  ostudzenia  emocji zapraszam na deser lodowy:)Do  wykonania tego  deseru potrzebne są :
  •  Ciastka owsiane lub jeśli nie ma to  mogą  być pestki  dyni i słonecznika i zwykłe ciastka herbatniki ,
  • Czekolada gorzka lub polewa do murzynka,
  • truskawki lub inne  owoce,
  • lody w dużym pojemniku   najlepiej   wieloowocowe lub waniliowe  (  mogą być takie  , które lubicie). 

Wykonanie:

Ciastka kruszymy na dno pucharka do lodów , które  polewamy   gorącą czekoladą lub  polewą, następnie miksujemy truskawki ( ja miksuję same bez  cukru , jeśli lubicie mocno słodki deser   można dodać cukier tu  według  gustu ) i polewamy nimi  ciastka z plewą w pucharku . Na to  układamy gałką do lodów lub dużą łyżką lody z pojemnika i na to  polewamy ponownie musem truskawkowym i odrobiną  gorącej  czekolady  , a na wierzch  udekorować możecie według swojej  wyobraźni  ja całość  ozdobiłam   truskawką jak na zdjęciu . 
Deser lodowy   jest na prawdę rewelacyjny i  znika w mgnieniu oka dziś takim deserem będę studzić emocje moich Kibiców .Moja rodzinka za każdym razem prosi  o dokładkę , mam  nadzieję , że i Wam Kochani będzie smakowało .Smacznego:)

1 komentarz:

Irmelin pisze...

Pysznie się zrobiło, a tu pora późna i grzeszyć nie wypada, ale jutro, po obiedzie, kto to wie, może się skuszę. Pozdrawiam

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...