.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 11 czerwca 2012

Miłego dnia Kochani:)

Początek czerwca to idealny czas  na zbiory i magazynowanie  natury w  naszych spiżarkach .Wczorajszy   wypad do lasu z całą rodziną był miłym relaksem , ale też udało nam się zebrać  kwiaty natury , które  wzbogacą moje zapasy na zimę  co z tego mi  wyjdzie napisze i pokażę później być może  któraś z Was Dziewczyny pokusi  się  i zrobi to samo na prawdę warto:)

 Teraz  uciekam już , bo jak widzicie  mam pełne ręce roboty choć  jak mówią robota nie zając, ale kto chce pracować sam sobie prace znajdzie i nie będzie czekał aż robota  wpadnie  mu w ręce , jak mawia moja Mama  kto się nie leni temu się zieleni :) A tak  po  za tymi przetworami muszę jeszcze dokończyć róże dla mojej  bratowej , które pokazywałam w poniższym poście , a jakby tego było mało ogródek  muszę dokończyć pielić i teraz tak  jak  skończycie u siebie Dziewczyny pielenie będziecie już wprawione to nie zapomnijcie o mnie pomoc mile widziana serdecznie zapraszam...:D:D
 Miłego dnia  i udanego  startu  w pozytywnie załatwione sprawy  nowego tygodnia . A tym czasem do pracy rodacy   poniedziałek   wita:):) 

 Dziewczyny to tak   na miły początek pracy ...:)Ten kawałek dedykuję dla Was  jak poczujecie się przygnębione  nadmiarem obowiązków...:)


A  to dla m nie bo lubię tą piosenkę , ale posłuchać możemy razem:)Kawka już wypita to i ja   znikam .
 Miłego dnia i dziękuję ,że Jesteście , buziaki moje Misiaki :)

1 komentarz:

JadwigaArt pisze...

Zazdroszcze, ze u ciebie nie pada, bo ja juz duzo ziol przegapilam przez ten deszcz. Ale nie ma tego zlego.. Za to co dzien odkrywam ile ziol rosnie u mnie na podworku, m.i. czarny bez. Pozdrawiam slonecznie JadwigaArt

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...