.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Miłego wieczorku:)

Coś dla odprężenia :)
Moja  kolekcja  pająków, ale to jeszcze nie wszystkie. Kochani  w związku z dużym zainteresowaniem  i prośbami   na mejlach o pomoc jak zrobić pająka  postanowiłam , że  zrobię dla Was kurs , ale to w wolnej chwili , ponieważ w tym  tygodniu poczynając od  jutra  ja i moje dzieci  oraz tym razem zabieram  mojego męża mamy  badania  na , które muszę pojechać do Ostródy więc w  wolnej chwili  zrobię obiecany kurs , a tym czasem   zaglądajcie na bieżąco , a kurs na pewno będzie ,bardzo przepraszam ,że musicie  czekać.
Pozdrawiam życząc miłego wieczoru i  spokojnej nocki , dziękuje ,że Jesteście :) 

Dobranoc:)


4 komentarze:

Paulina pisze...

Oooo jakie fajne :) Pozdrowionka Asiu :)

Joanna pisze...

Paulinko ślicznie dziękuje i pozdrawiam milutko:)

BEATA :) pisze...

przepiekne takich pajączków to ja sie nie boję POZDRAWIAM :)

Joanna pisze...

Dziękuję Beatko również serdecznie pozdrawiam:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...