.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 28 czerwca 2012

Pięknego dnia Kochani!!W życiu widziałam już wiele..
przeżyłam smutek i wesele...
Spotkałam ludzi, których cenię
A po tych fałszywych zostały
tylko cienie..
Dostałam wiele i wiele dałam...
Raz się bawiłam ,a raz płakałam.
Odbyłam podróż do wnętrza siebie
I nie potrafię trwać nigdy w gniewie!
Dlatego dla mnie, od złota
droższa jest Miłość,
Zaufanie i Prostota...

 Kochani odpiszę na wszystkie Wasze  pytania , dziś o 9:30 ja i moja Mama mamy badania z mono-terapią po której  chce mi się  strasznie spać , a jest ona potrzebna ponieważ ustawia  siatkę magnetyczną organizmu i wzmacnia działanie suplementów,natomiast o 19 zabieram męża na to samo badanie  wrócę późno więc na pewno jutro odpiszę , ponieważ samo nowe     badanie trwa 1,5 godziny.  Tak sobie  przed  każdym    badaniem myślę ,że w moim życiu nie ma  innej opcji muszę wyjść z  tej  paskudnej choroby mam tyle jeszcze w życiu  do zrobienia ,  wychować swoje dzieci , zaopiekować się Rodzicami  i pomóc innym , bo kocham ludzi takim jakimi są i kocham życie takim jakim jest  i nie pragnę więcej niż mogę od życia dostać , to  moja  idea !
 Idea dla ,której warto żyć!!! .....:) 

Pozdrowionka Kochani  dziękuję ,że Jesteście !!!!!

2 komentarze:

Iga pisze...

Dla Ciebie i Twych bliskich również pięknego dnia ...
Pozdrawiam serdecznie :)

Irmelin pisze...

Trzymam za Ciebie i Twoich bliskich kciuki, pozdrawiam

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...