.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 17 czerwca 2012

Przeznaczeni dla siebie :)


Dziś oboje z mężem obchodzimy 17 Rocznicę Ślubu !
 W maleńkiej obrączce uczuć świat cały: miłość obowiązek, wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele. Na całe życie włożona  w Kościele.
  


 Po  półtorarocznej znajomości :

 

  Pierwszy taniec  przy  piosence: Po 6 latach przybyło  nas :


Po 12 latach bocian ponownie zawitał  :


 Do dziś skład naszej rodziny jest bez zmian Córka i dwóch Synów:)

Dedykuję tą piosenkę Mężowi :  Kochamy się

 


Jak  to w życiu raz  lepiej  raz gorzej - samo życie z życia wzięte . Patrzymy w przyszłość optymistycznie i po mimo różnych przeciwności i zdarzeń losowych z  Wiarą w Boga oraz bagażem doświadczeń  i mądrością  życiową  jedziemy dalej :) Dedykacja dla mojego Męża Roberta:)
 

A teraz idziemy na jednego ......:)


 Miłego popołudnia Kochani :)

6 komentarzy:

Irmelin pisze...

Gratuluję:) my 1 sierpnia będziemy obchodzić dopiero 3 rocznicę. Pozdrawiam

Joanna pisze...

Irmelin serdecznie dziękujemy zleci ten czas nawet się nie obejrzysz kiedy , pozdrawiam serdecznie:)

Irmelin pisze...

Oj ten czas, on chyba zbyt szybko ucieka:)) pozdrawiam raz jeszcze

Joanna pisze...

Tak Irmelin to prawda za szybko , ale cóż takie jest życie:) Dziękuję Kochana za ciepłe słowa pozdrawiam życząc samych serdeczności dnia codziennego :)

Pani Niteczka prezentuje pisze...

Joasiu ... następnych sto lat w szczęściu i pogodzie ducha. Nam mija w tym roku 20 lat ...kiedy ten czas zleciał nie mam pojęcia :)

Joanna pisze...

Kochana Jolu serdecznie dziękuję za serdeczne słowa i Wam Kochana życzę aby ta wspólna Wasza droga życia , którą kroczysz z mężem była łatwiejsza do przebycia i więcej serdecznych ludzi na tej drodze , którą kroczycie Wam Kochani życzę, jeszcze raz serdecznie dziękuję i samych serdeczności dnia codziennego Jolu Wam życzę , pozdrawiam:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...