.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 5 czerwca 2012

Rowerek w moim wykonaniu :)

Widziałam   wiele pięknych rowerków   wykonanych   różnymi technikami , ale ja zrobiłam  według  swojego pomysłu . Złożyłam go  z elementów   na   bazie wikliny   papierowej  byłam   bardzo   ciekawa takiego  połączenia ,  bo jeszcze nigdzie nie widziałam :)
Po wykonaniu nie za bardzo mi się podobał  jak na pierwsza taką metodę ,  choć pierwotne przeznaczenie tego rowerka było inne postanowiłam udekorować go  kwiatami efekt końcowy  był taki...:)
 Ku mojemu zdziwieniu  osoba obdarowana była zachwycona i to jest   dla mnie  najważniejsze 

Dedykuję tę piosenkę dla Właścicielki tego cacka , bo wiem ,że bardzo lubi tą piosenkę  i słuchaniem jej zaraziła również i mnie :)
3 komentarze:

BEATA :) pisze...

świetny ten rowerek bardzo mi sie podoba Pozdrawiam Serdecznie :)

Joanna pisze...

Serdecznie dziękuję Beatko , miłego dnia pozdrawiam:)

Iwona pisze...

Łał ale super rowerek:)I te śliczne różyczki:)Podziwiam :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...