.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 6 czerwca 2012

Widzieliście to ??

Widziałam czarną kropkę  na Słońcu ,  a  tak na prawdę to była Wenus przechodząca przez  tarcze Słońca  cała  Rodzinką  zjawisko to  oglądaliśmy  , ponieważ takie zjawisko powtórzy  się aż lub tylko  jak kto  woli  za 150 lat..... my   raczej   drugi raz  tego nie zobaczymy  :):)


 Moje zdjęcie nie pokazało  tego  przejścia  , ale ja  widziałam   je patrząc przez maskę spawalniczą i mimo to  uwieczniłam ta chwilę :)
Zdjęcie zapożyczyłam z netu  tak  dokładnie  było :)
Dziś tak pięknie świeci Słońce pokazując się w całej  swojej   okazałości ,  wspominając sobotę to aż nie do wiary ,że to zaledwie kilka dni  i taka zmiana . W sobotę padał  ulewny deszcz  z niespodzianka gradem tez go uwieczniłam , bo zrobiło się  biało  jak przy  pierwszym śniegu .:)


 Nawet  spory ten  grad kuleczki  wielkości zielonego groszku


A dziś rozkwitła mi biała piwonia osobiście lubię  bordowe , ale ciesze się tym czym obdarza mnie natura .
 Miłego dnia Kochani 


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Wspaniałe zdjęcia.Moje peonie też rozkwitły.Trzy stoją dostojnie w wazonie.Pozdrawiam.

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...