.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 4 czerwca 2012

Witam Kochani

Moi Mili  tyle razy zabieram się za porządki   na blogu , ale jakoś nie  mogę  dokończyć tego co        zamierzam ,  bo zawsze   znajdzie się coś ważniejsze i pierwsze do wykonania ...Kochani tak jak pisałam  mam 2  blogi o  tym samym  tytule , ale  związku z tym  ,że tu na tym prezentuję   o wiele więcej swoich  pasji i zainteresowań i różnych wpisów   niż tylko Rękodzieło  Artystyczne ,  ponieważ  żyje intensywnie i nie lubię   nudy i monotonii  postanowiłam zmienić tytuł   bloga na bardziej moim  zdaniem odpowiedni i   bardziej   stosowny  do tego co   tu  zamieszczam więc tytuł   bloga będzie "Moja Pasja - To Samo   Życie Z Życia Wzięte "  oprócz tego wprowadzę nowe etykiety  o które często pytacie  m.in. dekoracja potraw  i może w  końcu zrobię jak czas  pozwoli o to  co prosicie  i tu i   na NK czyli  kurs  na niektóre moje prace    -  myślę , że nie   będziecie  mieli nic przeciwko. Oprócz tego często pytacie jak  wejść  na drugi blog , są to osoby , które  nie mają blogów i nie  znają obsługi więc tak , by wejść na drugi  mój  blog   bez linka wystarczy jak klikniecie na te małe okienko, które stworzyłam   dla ,że tak  napisze swojej i Waszej  wygody nad postami   " Wizytówką moich  prac " , albo  klikniecie  na Joanna  po lewej stronie  wyskoczy  okno profilu i tam macie podane dwa tytuły   i  wybieracie ,  co  chcecie zobaczyć  ja zapraszam oczywiście na dwa blogi . 
Blog  z moimi pracami stworzyłam nie dawno z dwóch powodów jest   on   stworzony na potrzeby współpracy ze Szkołą w Dobrocinie i  nie tylko  oraz dla Osób , które lubią  tylko oglądać  moje prace  zapraszam tu :a jeśli lubicie i oglądać i  czytać to co mi  czasem   leży na serduchu lub w duszy gra  to   zapraszam   do bycia ze mną    na powyższym   blogu  i   tu   na tym   gdzie czytacie teraz ten  wpis .Będzie mi   bardzo miło tu Was gościć   i mam nadzieje , że  zostaniecie tu na dłużej . Dziękuje serdecznie za Wszystkie Wasze przemiłe słowa i  ciągle przybywających  Obserwatorów    i   liczne odwiedziny ,które dopingują i motywują do kolejnych  postów .

Miłego dnia oraz 
 życzę Wszystkim udanego w zrealizowane  plany   tygodnia , pozdrawiam    :) 


Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...