.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

poniedziałek, 23 lipca 2012

Będzie się działo... :)

Wiele razy pytaliście gdzie zakupuję  koraliki wiec :

 koraliki  na zdjęciu  poniżej są wielkości 4mm kupiłam je u naszych południowych sąsiadów w sklepie internetowym
Stoklasa”


 
Mają większą wagę 450 g oraz przystępną cenę .Jestem bardzo zadowolona z tych  koralików są w miarę równe oraz nie ma odpadów.

 http://www.stoklasa.pl/fotky/210534_16.jpg?20111108113317 
Natomiast koraliki ze zdjęcia poniżej w tych malutkich paczuszkach kupiłam cześć w sklepie internetowym

 ''Świat Koralików" 
 

oraz zakupów dokonywałam w sklepie z pasmanterią i tam przepłaciłam , ale na błędach  człowiek się uczy :)
  Cudowne kolorystycznie druciki   również zakupiłam w sklepie internetowym tym razem jest to sklep internetowy 
 Florad


 , powiem , że szpulki są bardzo wydajne  i również jestem z nich zadowolona zakupuję w tym sklepie  już od 3 lat  i nie zamierzam zmienić swojego  dostawcy. Zakupuje  druciki ze zwrotów lub odpadów i są na prawdę  znacznie tańsze , a jakość taka sama , polecam do robienia pająków i nie tylko  doskonałe.

  
 Moje   ostatnie zakupy bardzo mnie ucieszyły , bo mam większe możliwości kolorystyczne przy tworzeniu  pajączków i nie tylko mam  jeszcze inne plany z  wykorzystaniem i zastosowaniem tych nabytków , a na co ? pochwalę się jak praca będzie gotowa:)
 Udanych zakupów oraz twórczej i owocnej pracy Wszystkim  życzę, 
pozdrawiam:)

A teraz coś  odemnie dla  miłośników Perfect-u :)Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...