.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

niedziela, 29 lipca 2012

Dziękuję za mejle...

Moi Mili  dziś odpisywałam i czytałam od Was mejle , których w ostatnich miesiącach jest na prawdę bardzo dużo .
 Kochani  gdy poddałam się suplementacji  i zaczęło  mi pomagać , patrząc po  Waszych blogach ilu jest tu  ludzi  chorych  , którzy tak jak ja poszukujecie  pomocy  ,pomyślałam sobie, że zacznę o tym pisać nawet  jeśli by miała to czytać jedna osoba.
 Kiedy napisałam pierwszego posta miałam   wiele obaw jak  będzie ten temat  przyjęty  i czy  będzie kogoś  w ogóle interesował. 
Dziś kiedy weszłam  na pocztę  byłam  bardzo mile zaskoczona słowami  uznania i zainteresowania  moim  blogiem  i suplementacją .To bardzo miłe chwile , a Wasze słowa to jak  balsam dla moich  oczu  i radość dla mnie samej , że to co  robię ma jakiś sens .
 Kochani dziękujecie mi za  bloga  , za temat  suplementacji za silę do walki  z przeciwnościami losu płynącą ze słów ,  które do Was piszę , za takie jak  to określacie podniesieniu dzięki moim  wpisom  na duchu , oferując w zamian swoją pomoc , bym tylko pisała i dzieliła się wiedzą na temat  tego leczenia i pokazywała swoje prace  nadal , które są dla Was inspiracją .
 Piszecie i dziękujecie mi , że mnie tu  poznaliście , z wieloma osobami  udało się mi  nawet porozmawiać telefonicznie , cieszycie się ,że nie  jesteście sami ze swoimi problemami ,że jest jeszcze ktoś kto  tak jak Wy  ma czasem w życiu pod górkę.
Kochani dziś to  ja Wam z całego serca serdecznie Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuje za to ,że Jesteście , za docenienie tego  co  robię i o czym piszę , bo teraz   wiem  ,że czytacie i tego oczekujecie ,że czekacie na moje posty  i wszystko to co w nich  zamieszczam, a  jeśli chodzi  o Waszą pomoc to jest coś co  moglibyście dla  mnie zrobić , to  bezcenna nagroda od Was , proszę Was  moi Mili  jeśli nie sprawi   Wam to żadnego kłopotu , o jedno Zdrowaś Mario w mojej intencji o powrót do upragnionego zdrowia mnie i całej mojej  Rodziny za co z całego serca serdecznie dziękuję.


P.S.

Napisała  do mnie Pani Olga , która jest  osobą nie pełnosprawną  i pisząc do mnie mejla prosiła  bym informację z zakładki o suplementacji  wklejała  na stronie głównej tworząc etykietę , w której  będzie tylko ten temat, ponieważ z powodu swojej choroby   ma nie sprawne dłonie i  pisze do mnie tylko  jednym palcem co zajmuje jej dużo  czasu , a o przełączeniu   stron w ogóle nie ma co myśleć , bo bez pomocy  opiekuna tego sama nie jest w stanie zrobić. Kochani postanowiłam ,ze dostosuje się  do  potrzeb Pani Olgi ,a etykieta już powstała ,do której przekopiuję już umieszczone tam zapisy czyli na stronie głównej.

Kochani zadaliście dużo pytań , nie które z nich się  powtarzają i prosicie bym o tym napisała , zrobię posta według Waszych  pytań ,  proszę tylko o  chwilę cierpliwości.

Jeszcze raz  z całego serca serdecznie dziękuję za wszystkie słowa , które od Was otrzymałam  warto dla takich  chwil i słów żyć i   robić to  co  robię.

Pamiętajmy , by   się nie poddawać siła jest w nas  i  warto przeżyć wszystko w cierpliwości  by doczekać się radości !!!
Dziękuję.Posłuchajmy razem ...
Brak komentarzy:

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...