.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

środa, 15 sierpnia 2012

15.08.2012r.

15 Sierpnia 
  Święto Wniebowzięcia Maryi Panny i Matki Boskiej Zielnej.


 

Święto Państwowe i Kościelne związane z rocznicą Cudu Nad Wisłą (Święto Wojska Polskiego), Świętem Wniebowzięcia Maryi Panny i Matki Boskiej Zielnej.
Trzy ważne Cnoty  każdego  Polaka to:

1. Bóg 
2. Honor 
3. Ojczyzna

 15 sierpnia to dla mnie najpiękniejszy  dzień  w całym roku  wszystkie  Święta Katolickie są piękne i ważne , ale dzisiejszy dzień   ma  szczególne  znaczenie , ponieważ tego  dnia zawierzam  wszystko   Mateńce Przenajświętszej , bo to Wigilia dnia moich urodzin.

Bukiet ziół i  wszystkich  roślin jakie dziś spotkałam  na swej ścieżce życia , którą co dnia pokonuję  z Różańcem w ręku  i Bogiem w sercu.

26.08.2012r.
to święto Matki Boskiej Częstochowskiej, z tej oto okazji całą rodziną wybraliśmy się do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie - Archidiecezja Warmińska.


 Ktoś kiedyś mnie zapytał  skąd  we mnie tyle wiary życzliwości i siły . 
Odpowiedz  jest  prosta :
To  wszystko jest  we  mnie z  miłości  do Boga  , bo kochając Boga kocham  drugiego człowieka  i wszystkich ludzi  takimi jakimi są,
 z tej miłości  rodzi  się Wiara  w Boga i  dobro drugiego człowieka , oraz lepsze jutro , a na takim   solidnym  fundamencie buduje  się moja siła do  boju z przeciwnościami losu i  choć czasem wydaje  się ,że nie dam rady  iść dalej to z Różańcem w ręku   i Bogiem w sercu , każda droga staje się prosta do  przebycia .

Moje  motto życiowe  to  
Miłość do Boga i ludzi .
Wiara w cud, która odmienia życie  na lepsze.
Nadzieja , której nigdy  nie tracę.

Pozdrawiam Was Kochani  .

1 komentarz:

ewoz pisze...

udało się, otworzył się :) bukiet cudny :) pozdrawiam

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...