.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 4 sierpnia 2012

Deser ` ala lody :)

Dziś dla ochłody deser`ala lody :)
Podobno jeszcze  taki się nie urodził co by wszystkim dogodził , dementuje pogłoski  ja tego dokonałam :)
Musiałam pogodzić zachcianki moich dzieci , które chciały loda i coś słodkiego oraz męża , który chciał deser lodowy. 
Wiec stało się !!! 
 Dla chcącego nic trudnego , pokonałam tor przeszkód  rodzinka zadowolona i to mój sukces.

  A do pełni  rodzinki szczęścia potrzebne mi było :
 kostka chudego twarogu
5 serków danio waniliowego
dżem porzeczkowy
cynamon
starta czekolada

 Na dno pucharków wrzuciłam  dżem , następnie pokruszony twaróg , serek danio wymieszałam z cynamonem  i odrobina anyżu  włożyłam to do pucharka i na koniec do ozdobienia położyłam znów łyżeczkę dżemu na to zrobiłam kołderkę z pokruszonego twarogu , posypałam cynamonem i startą czekoladą . Całość wstawiłam na godzinę do lodówki  i paluszki lizać .
Częstujcie się Kochani przepisem na prawdę szybkie w przygotowaniu i  smaczne. A  ja tym  czasem mykam na kije póki  jest  jeszcze dość widno .
 Smacznego :)


Dla umilenia  pysznej chwili ...


4 komentarze:

Baloska pisze...

Bardzo smakowity deser:)

Joanna pisze...

Na prawdę się starałam Balosko Kochana dziękuję i życzę wspaniałej niedzieli , pozdrawiam:)

Szeptucha ART pisze...

Tego było mi dziś trzeba, porcji słodkości! Jutro biegnę po danio, resztę składników w lodówce mam. Pozdrawiam :)

Joanna pisze...

Życzę smacznego Kochana:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...