.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 16 sierpnia 2012

Dzień moich urodzin:)

16.08.2012r Dziś  mija mi  kolejne 18  lat z ponad 30-to paroletnim doświadczeniem, ale
 Wiek kobiety nic nie znaczy, można olśnić w wieku dwudziestu lat, być czarującą po czterdziestce i mieć nieodparty wdzięk przez resztę życia .:)

 Tego  dnia odwiedziłam miasto , które znam od wielu lat  , ale mimo to ciągle zachwyca mnie swoimi  wdziękami , ta fontanna zainspirowała  mnie  i postanowiłam ja uwiecznić...:)


 Od  wielu  lat    po  raz  kolejny    udało mi się być w swoje urodziny w Kościele gdzie mogłam  zawierzyć swoje życie  Panu Bogu tego dnia to  był dla mnie  największy prezent i radość serca, którą podarowała mi moja rodzina , za co z całego serca serdecznie dziękuję  :)


Dziękuję za życzenia na FB,  Nk, na mejlach  za sms-y  oraz  telefony.

Kochani z całego serca serdecznie dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osobna za piękne życzenia urodzinowe. Z każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem szczęścia i codziennej radości wraz ze słowami największej
wdzięczności za wszystkie wpisy i starania
Składam Wam dzisiaj najserdeczniejsze podziękowania!!!
Dziękuję za pamięć, Dziękuję za serce. Kłaniam się pięknie W serdecznej podzięce. I choć to świat wirtualny - To ciepło się czuje I za to, że JESTEŚCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ , 
Pozdrawiam i dziękuję.
 Joanna...:)


7 komentarzy:

Iwona pisze...

Kochana zdrówka radości każdego dnia nieustającej weny do dalszego pięknego tworzenia:)Ścisakam i buziaki:*

Pracownia Ani pisze...

Wszystkiego Najlepszego Joasiu!!!!

Joanna pisze...

Wszystkiego najlepszego ::)

Kasia pisze...

Wszystkiego najlepszego:))

renek pisze...

Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim duuuzo zdrowka i spelnienia marzen :)
Troszke spoznione ale szczere zyczenia od Reni, buziaki i usciski dla Ciebie Aniu :)

Agnieszka pisze...

Bardzo piękne są Twoje prace Joasiu i bardzo ciekawy blog :) Na
pewno będę tu zaglądać :)

mokimoni pisze...

Trochę spóźnione ale co tam!!!! Najlepszego Ci życzę, zdrowia i samych sukcesów :*

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...