.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 2 sierpnia 2012

Miłej nocy Kochani :)


  Pozdrawiam Was Moi mili zachodem słońca na moim niebie ...A pełnia księżyca życzę miłego wieczoru  ...Przyjaźń to źródło  nieustannej radości.
To łańcuch pięknej i beztroskiej miłości.
To chwile prawdy i porozumienia.
To wspólny uśmiech czasem łzy cierpienia.
To przynależność do pewnej osoby.
To też poświęcenie w ciągu każdej doby.
To zawsze cieplutkie i otwarte ramiona ...
w których dla Ciebie, znajdzie się ochrona.
Przyjaźń trwa wiecznie, i nigdy nie umiera ...
I nigdy nie stracisz... 
 prawdziwego przyjaciela. 


 Posłuchajmy razem ....

 Dziękuje ,że Jesteście !!!
Dobranoc :)

2 komentarze:

BEATA :) pisze...

Pozdrawiam CIEBIE KOCHANA przepraszam ze tak mało Cie odwiedzam ,ale brak czasu fotki super dobranoc :)

Joanna pisze...

Beatko dziękuję za tyle ile możesz tu być , pozdrawiam cieplutko:)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...