.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 16 października 2012

Dzień Nauczycilela cd....

Witam Kochani .
Moje ostatnie upominki  związane ze świętem  Dnia Nauczyciela.
Praca dla Pani Wychowawczyni mojego najmłodszego Syna Krzysia :) I  następna podobna praca  dla
 Pani Logopedy z Ostródy .
Kartka z dedykacją 

=======================================================
Dzień Nauczyciela
14.10.2012r.
Wychowawczyni 
Pani

............................................................

Z okazji Pani Święta,
za wczoraj i dziś,
z każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem -
zdrowia, sił i codziennej radości -
wraz ze słowami największej
wdzięczności za wszystkie dla
mnie trudy i starania
składam Pani dzisiaj
serdeczne podziękowania…
Wszystkiego najlepszego z
okazji Dnia Nauczyciela 
życzy:

..................................

===================================================


 Po pracach  zostały    już    tylko   zdjęcia  i miłe wspomnienia :)
Nad tymi pracami siedziałam przez dwa wieczory do pierwszej w nocy doglądając każdego szczegółu , bo w szczegółach   tkwi  niepowtarzalność i oryginalność pracy i choć chce mi się teraz spać to wielka i bezcenna  nagroda  dla mnie za trud  w tworzeniu  tego  dzieła ,  były słowa  uznania  obdarowanych Pań były zdziwione , że Rękodzielnik  potrafi zrobić   takie   cuda . Bardzo   się ciesze radością  tych Pań , bo  słowa te to jak melodia dla uszu , okazana radość ukojeniem  dla zmęczonych  oczu , a uścisk  dłoni jak  balsam dla zmęczonych  i poparzonych od kleju rąk . 
Staram się by do każdej pracy , którą wykonuję wznieść coś nowego i  oryginalnego , coś czego jeszcze nie było. W tej pracy dodałam  wiele nowych rzeczy  w tym również moje  ulubione motyle .
 Rękodzieło to bardzo wdzięczna praca , która  potrafi  odwdzięczyć  się swoją oryginalnością i zachwycić swoja  urodą i mi to się udało , szkoda , że  tego  rzeczywistego piękna    nie pokazują w 100% zdjęcia ale cieszę się tym co uwieczniłam na   tych  fotkach, bo kocham to  co  robię  i  dla takich   chwil  warto pielęgnować i powielać swoja Pasję.

Posłuchajmy razem ....


 

Kochani a Wam z serca serdecznie dziękuję za wszystkie  cudowne i budujące oraz  motywujące do dalszej pracy słowa , dziękuje za to ,że  Jesteście .

Pozdrawiam Joanna:)

3 komentarze:

Slonce pisze...

Piękne te prezenciki :)

Ines 1023 pisze...

Bardzo oryginalne i śliczne prezenciki , zapraszam do mnie po wyróżnienie Pozdrawiam serdecznie :)

Ines 1023 pisze...

Bardzo oryginalne i śliczne prezenciki , zapraszam do mnie po wyróżnienie pozdrawiam :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...