.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

sobota, 27 października 2012

Dzień Patrona Szkoły w Dobrocinie...:)

26 październik 2012 r. 
 W Zespole  Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
 w Dobrocinie.
 Odbyła się  uroczystość obchodów Dnia Patrona Szkoły, pod czas , której  miałam  przyjemność  zaprezentować swoją twórczość.
Wystawa moich prac znajdowała się
w holu poprzedzającym salę w , której  odbywała  się  uroczystość.


Cała uroczystość  zaczęła się  Mszą Świętą  o  godz. 10.


Przemówienia zaproszonych Gości 

 Ordery dla zasłużonych  Nauczycieli przyznane przez  Ministra Rolnictwa .


 Po części  oficjalnej  spotkanie to umiliły występy dzieci ze szkoły podstawowej   jak  i młodzieży z ZSCKR  Dobrocin. Więcej zdjeć w galerii ZSCKR Dorocin  zapraszam:)

Moja I wystawa  podczas tak  ważnej w naszym regionie uroczystości :)

Pragnę  bardzo serdecznie  podziękować Panu Dyrektorowi za osobiste zaproszenie  i   Wszystkim  Osobom ,  które  przyczyniły  się do zorganizowania wystawy moich prac, którą  nadal , aż do  odwołania można zobaczyć w 
Zespole Szkół Centrum Kształcenia R olniczego w Dobrocinie.
Dziękuję i pozdrawiam 
Joanna Langowska


 

2 komentarze:

Iga pisze...

Wow!!! pogratulować trzeba :)
pięknie się prezentują Twoje prace :) pozdrawiam serdecznie :)

Joanna pisze...

Igo z całego serca serdecznie Ci dziękuję , pozdrawiam i zyczę Ci Kochana miłej niedzieli :)

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...