.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

wtorek, 30 października 2012

Halloween 2012 ...:)
 Prace - rysunki  Ani  wykonane  do wystroju  klasy na Halloween .    Halloween, Hallowe'en – zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, 
 obchodzony w wielu krajach nocą 31  października  przed dniem Wszystkich Świętych Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej.
Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych , Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Mimo, że dzień nie jest świętem urzędowym, cieszy się po święcie Bożego Narodzenia największą popularnością. Święto Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90.

Mi osobiście  nie podoba się to święto  obchodzone w Polsce zwłaszcza w szkołach , zniosłabym je od zaraz , ale to tylko moje i   tylko moje takie zdanie.
 
 Pozdrawiam Joanna:)

1 komentarz:

Pracowite Słoneczko pisze...

Ja też za nim nie przepadam, ale cóż...dzieci "przyniosły" ten zwyczaj ze szkoły z lekcji angielskiego...I powiedzmy, że mi już nie przeszkadza, ale...właśnie od wczoraj dowiedziałam się od synka (a synek od księdza na lekcji religii, że... cytat z zeszytu: "Halloween to pogańskie święto śmierci i demonów - obchodzenie go jest grzechem, ponieważ polega ono na przywoływaniu duchów w różnych formach np. przez stroje i symbole ( dynia)" Koniec cytatu.
No i dziecko mi powiedziało, mamo masz grzech, bo uszyłaś dynię...
A nawiasem mówiąc nie wyobrażałam sobie, że moja trzyletnia córcia przebierając się za czarownicę grzeszy...

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...