.

Witam Kochani:)

Nazywam się Joasia. Mieszkam w pięknej małej miejscowości w warmińsko mazurskim mam wspaniała Rodzinę,która mnie wspiera i dopinguje w tym co robię .Moja Pasja to Rękodzieło, które polega na reanimacji surowców wtórnych nadaje im nowy wygląd i nowe "życie "oraz tworze nowe prace. Pasja ta pomaga mi się oderwać od trudu dnia codziennego i pomaga mi choć przez chwile zapomnieć o cierpieniu,a także daje mi wiele radości,wiele miłych chwil i odprężenie,które pomaga mi zregenerować się każdego dnia na nowo by mieć siłę do walki z chorobą . Poza tym jestem, jaka jestem.Jaką mnie życie ukształtowało. Nieraz przykro doświadczyło ,zrobiło ze mną co chciało.Czasem pogłaskało,czasem przytuliło,częściej po grzbiecie batem przejechało. Odznaczone przez doświadczenia bliznami moje ciało i dusza z nową energią i optymizmem co dzień do "boju"z Życiem rusza ,nie dając za wygraną siłę czerpię z bycia , z każdego przeżytego dnia ,który opróżniony z niepokoju nabiera blasku, entuzjazm wznieca. Nie boję się, wybiegać naprzód i formować przyszłość i wdrażać w życie swe marzenia.Spełniać się , upadać i podnosić się stale, jest naszym przeznaczeniem.Pogodziłam się z moim życiem,lecz czasem ugięłam się pod jego ciężarem i choć mi nie zawsze los mój sprzyja cieszę się życiem , bo tak szybko mija...

Rękodzieło Artystyczne – to nie tylko moja Pasja , ale również radość i przyjemność tworzenia czegoś z niczego własnymi rękami.

Każdego dnia na nowo przekonuję się jakim cudnym darem są ręce dzięki,którym odnalazłam w sobie talent,który stał się moją Pasją. Pasja ta to rękodzieło,którym zajmuję się od wielu lat,wszystkie prace zamieszczone na moim blogu wykonałam sama wkładając w nie całe swoje serce,po prostu kocham to co robię,a jakie są efekty mojej pracy to proszę oceńcie Kochani sami zapraszam ...:)

Obserwatorzy

Strony - Wystarczy kliknąć na wybraną podstronę , zapraszam :)

czwartek, 11 października 2012

Rowerek w moim wykonaniu :)

Tą prace w szczególności dedykuję mojej Mamie :)
 Prace te wykonywałam przez dwa tygodnie wieczorami do późnych godzin nocnych , palce poparzone od kleju  i  zmęczone  od wyplatania i skręcania , ale przyznam szczerze było warto, może nie wszystko wyszło mi idealnie , ale  jestem  zadowolona z osiągniętych efektów :):)


Kilka słów od serducha...:)

 Kochani  wklejam zdjęcia tych prac i coś mi się przypomniało .Wybaczcie , ale muszę napisać kilka słów , które  się aż ze mnie wyrywają  by je tu  uwiecznić .
Wszystkie swoje prace  dedykuję  dla Was  wszystkich Kochani by były dla Was inspiracją i natchnieniem w wenie twórczej , ale w szczególności dla mojej wiernej i wieloletniej  wielbicielki i fance moich prac , a przede wszystkim Najszczerszej Przyjaciółce dla  mojej Kochanej Mamy .
 Mamusiu  dziękuję za  ten doping gdy tworzę , za wiarę w moje siły i w to , że ze wszystkim sobie poradzę , dziękuję za to ,że Jesteś obecna w moim życiu i  dobrym słowem i radą , a przede wszystkim Modlitwą w    mojej intencji , dziękuję i Tobie Mamo i Tacie za to kim  jestem i za to co w życiu  swoim dzięki Wam  osiągnęłam .
Dziękuję za każdy wieczorny telefon  ten zanim pójdę do swojej pracowni , a TY zanim pójdziesz spać   gdzie  zaszywam się wieczorami  choćbym chciała posiedzieć dłużnej niż to jest możliwe,bo praca w rękodziele bardzo  wciąga to murem stoją  mi  za plecami Twoje Mamo słowa:
" Asiu tylko nie siedź za długo  i nie płac za to  swoim zdrowiem
 , bo jak Ty będziesz to i wszystko będzie . Dbaj o  siebie ,  bo jak Ty tego nie zrobisz to nikt tego nie zrobi za ciebie ." 
Doceniam to    bo zawsze dbałaś o nas Wszystkich często zapominając o   sobie 
 Mamo powiedź i jak  Ciebie nie kochać dałaś mi  i radę i lekcję, którą zapamiętam do końca mych dni , a co ważniejsze będę mogła przekazać ją moim dzieciom  i za to z  całego serca serdecznie Ci dziękuję każdego dnia na nowo.Wiedz ,że o tych Twoich słowach pamiętam co dnia , bo co  dnia nie pozwalasz  mi o nich zapomnieć i za to Cie kocham  :)
 Kochani czytam  na Waszych  blogach , że tak jak ja często  tworzycie  nocami , bo tylko wtedy  jest na to  czas  , pragnę zadedykować  również każdemu  z Was tą radę , bo pomyśleć logicznie to  często zapominamy o sobie pamiętając o innych , a ważne to by dbając o innych i  dzieląc się tym co tworzymy i tym co kochamy nie zapominać o sobie . ...:)

Dedykuję Moim Rodzicom filmik , który  dla nich ponad rok temu  stworzyłam.   zapraszam  do obejrzenia:)
Kochani dziękuję za to ,że Jesteście  całuje i ściskam mocno  po koleji tak jak tu zaglądacie ,  dziękuję za wszystko .

P.S.

Kochani  jeszcze nie wszystkim Wam zdążyłam odpisać na mejle proszę o cierpliwość jest  dużo  tego , że po kolei jak idą odpisuje  wiec każdy dostanie odpowiedz. 
Pozdrawiam Joanna:)1 komentarz:

Paula Art pisze...

jaki fajny rowerek :) http://paulaaart.blogspot.com/

Gościu Miły :)

Dziękuję za wizytę na moim blogu i zapraszam ponownie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...